تاریخ: ۵:۲۴ :: ۱۳۹۵/۱۲/۰۶
نام نویسنده: سیده روجا شجری

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،علی موسوی  درباره شکست ۲ بر یک استقلال مقابل الاهلی اظهار داشت: تیم اماراتی کاملا حرفه‌ای بود و نتیجه را هم حرفه‌ای به سود خود به پایان رساند. آنها بدون فشار به توپ ضربه می‌زدند، اما بازیکنان استقلال دستپاچه بودند. زمانی که توپ به بازیکنان استقلال می‌رسید، خیلی سریع آن […]

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،علی موسوی  درباره شکست ۲ بر یک استقلال مقابل الاهلی اظهار داشت: تیم اماراتی کاملا حرفه‌ای بود و نتیجه را هم حرفه‌ای به سود خود به پایان رساند. آنها بدون فشار به توپ ضربه می‌زدند، اما بازیکنان استقلال دستپاچه بودند. زمانی که توپ به بازیکنان استقلال می‌رسید، خیلی سریع آن را از دست می‌دادند.

وی با بیان اینکه کمبود بازی بین‌المللی در استقلال مشهود بود افزود: استقلال از نظر دوندگی پا به پای حریف خوب کار کرد، اما از نظر حرفه‌ای نتیجه را واگذار کرد. بازیکنان باید بفهمند چه زمانی توپ را حفظ توپ کرده و چه زمانی پاس بدهند. در طول ۹۰ دقیقه بازی با الاهلی، بازیکنان ۴،۵ سالم نتوانستند بدهند.

مهاجم پیشین استقلال خاطرنشان کرد: استقلال برای صعود از گروهش باید بیش از حد تلاش کند. زمانی با تعصب و جنگندگی می‌توانستیم صعود کنیم، اما متأسفانه در سال‌های اخیر، باشگاه‌های ما در جا زده‌اند. امروز با تعصب و جنگندگی نمی‌توان به صعود امیدوار بود. کاری کردیم که تیم‌های عربی در داخل ایران هم برای ما دردسرساز شوند، چه برسد به بیرون از خانه.

موسوی گفت: صعود استقلال از گروه خودش با معجزه و شانس رخ خواهد داد. تن بازیکنان این تیم به حرفه‌ای‌ها نخورده و تجربه کمی دارند، اما تیم‌های عربی آنقدر تجربه بین‌المللی دارند که حضور در لیگ قهرمانان آسیا برایشان عادی است./تسنیم

پاسخی بگذارید