تاریخ: ۵:۲۳ :: ۱۳۹۵/۱۲/۰۶
نام نویسنده: سیده روجا شجری

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،، عماد علی الحسنی، بازیکن مطرح عمانی از مردم کشورش خواست تا در دیدار تیم‌های ذوب‌آهن اصفهان و الاهلی عربستان که دوشنبه هفته آینده در ورزشگاه سلطان قابوس مسقط برگزار خواهد شد به حمایت همه جانبه از تیم عربستانی بپردازند. وی عنوان کرده است: از همه هواداران می‌خواهم تا در ورزشگاه […]

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،، عماد علی الحسنی، بازیکن مطرح عمانی از مردم کشورش خواست تا در دیدار تیم‌های ذوب‌آهن اصفهان و الاهلی عربستان که دوشنبه هفته آینده در ورزشگاه سلطان قابوس مسقط برگزار خواهد شد به حمایت همه جانبه از تیم عربستانی بپردازند.

وی عنوان کرده است: از همه هواداران می‌خواهم تا در ورزشگاه سلطان قابوس حضور یابند و از گردان پادشاهان! در این بازی حمایت کنند.

الحسنی با سابقه بازی در تیم ملی فوتبال عمان و سه فصل در تیم الاهلی عربستان هم‌اکنون بازیکن تیم فنجای کشورش است. باشگاه الاهلی قصد دارد تا در خلال دیدارش برابر ذوب‌آهن اصفهان از بازیکن پیشین عمانی‌اش تقدیر کند.

تیم‌های ذوب‌آهن اصفهان و الاهلی عربستان دوشنبه هفته آینده در چارچوب هفته دوم گروه C لیگ قهرمانان آسیا در عمان به میزبانی تیم ایرانی با هم مواجه خواهند شد./تسنیم

پاسخی بگذارید