تاریخ: ۷:۲۷ :: ۱۳۹۵/۱۲/۰۵
نام نویسنده: سیده روجا شجری

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)، انتخاب محسن مسلمان ، ستاره پرسپولیس که این روزها برای شادی گلش در بازی با الهلال در بورس اخبار است، شانس او را برای بودن در کورس بهترین یار سال آسیا شدن افزایش می دهد. البته اگر کارلوس کی‌روش نیم‌نگاهی به محسن داشته باشد و او هم بتواند با […]

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)، انتخاب محسن مسلمان ، ستاره پرسپولیس که این روزها برای شادی گلش در بازی با الهلال در بورس اخبار است، شانس او را برای بودن در کورس بهترین یار سال آسیا شدن افزایش می دهد.

البته اگر کارلوس کی‌روش نیم‌نگاهی به محسن داشته باشد و او هم بتواند با پرسپولیس به مراحل بالایی لیگ قهرمانان برسد ، می تواند به بردن توپ طلا از آسیا امیدوار باشد.

سیستم انتخاب یار برتر فوتبال آسیا این است که هر بازیکنی به ازای هر بار انتخاب به عنوان بهترین یار بازی در لیگ قهرمانان آسیا ۵ امتیاز و برای هر بازی مقدماتی جام جهانی ، ده امتیاز می گیرد و کسی که در طول فصل بیشترین امتیاز را داشته باشد، صاحب بیشترین شانس برای انتخاب است.

حالا مسلمان با ۵ امتیاز ، بیشترین شانس را بین ایرانی ها دارد. تیم قدرتمند پرسپولیس و نقش تقریبا کلیدی او در این تیم ، امیدهای محسن را برای بردن جایزه افزایش هم می دهد اما بدشانسی او نسبت به سایرین ، نبودن در فهرست یاران کی روش است. درحالی که رقبایش مثل عبدالرحمن و بقیه ، ملی پوش هستند./خبرآنلاین

پاسخی بگذارید