تاریخ: ۶:۴۷ :: ۱۳۹۵/۱۲/۰۵
نام نویسنده: سیده روجا شجری

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،دیدار تیم های فوتسال فرش آرا و مس سونگون در هفته هفدهم لیگ برتر فوتسال در حالی روز گذشته برگزار شد که این مسابقه تا ثانیه پایانی با نتیجه تساوی یک به یک ادامه داشت ولی بعد از ضربه بازیکن فرش آرا و به صدا درآمدن سوت پایان بازی، توپ […]

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،دیدار تیم های فوتسال فرش آرا و مس سونگون در هفته هفدهم لیگ برتر فوتسال در حالی روز گذشته برگزار شد که این مسابقه تا ثانیه پایانی با نتیجه تساوی یک به یک ادامه داشت ولی بعد از ضربه بازیکن فرش آرا و به صدا درآمدن سوت پایان بازی، توپ فرش آرا وارد دروازه حریف شد.

با این حال داوران مسابقه و دبیر سازمان لیگ فوتسال روز گذشته تاکید کردند این گل قبول نیست و نتیجه مسابقه را تساوی یک – یک اعلام کردند.

دپارتمان داوران فدراسیون فوتبال امروز و پس از بازبینی صحنه های مختلف فیلم این مسابقه و طبق گزارش داور و ناظر بازی و اینکه سوت پایان بازی بعد از ضربه به توپ زده شده و طبق قانون، گل دوم فرش آرا را صحیح اعلام کرد تا نتیجه این مسابقه ۲ بر یک به سود تیم مشهدی ثبت شود.

به این ترتیب تیم مس سونگون از رده سوم به رده چهارم جدول رده بندی سقوط می کند و پس از گیتی پسند، دبیری تبریز و حفاری اهواز قرار می گیرد./مهر

پاسخی بگذارید