تاریخ: ۶:۴۱ :: ۱۳۹۵/۱۲/۰۵
نام نویسنده: سیده روجا شجری

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)، تیم فوتبال پرسپولیس سه شنبه شب در نخستین دیدار خود در رقابت های لیگ قهرمانان آسیا برابر الهلال به تساوی یک به یک دست پیدا کرد و باید در دومین دیدار خود به مصاف تیم الوحده امارات برود. سرخپوشان ساعت ۱۴:۰۵ دقیقه امروز به وقت تهران مسقط را به […]

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)، تیم فوتبال پرسپولیس سه شنبه شب در نخستین دیدار خود در رقابت های لیگ قهرمانان آسیا برابر الهلال به تساوی یک به یک دست پیدا کرد و باید در دومین دیدار خود به مصاف تیم الوحده امارات برود.

سرخپوشان ساعت ۱۴:۰۵ دقیقه امروز به وقت تهران مسقط را به مقصد دبی ترک کردند. اعضای تیم در ساعت ۱۶ به وقت تهران (۱۶:۳۰ دقیقه به وقت محلی) در اتاق‌های خود در باشگاه ایرانیان مستقر شده بودند. آن‌ها از ساعت ۱۷:۱۵ دقیقه برای صرف عصرانه و نوشیدنی در لابی هتل حضور پیدا کردند و ساعت ۱۸ به وقت دبی برای تمرین در زمین چمن حاضر شدند.

تمرین امروز چهارشنبه پس از صحبت‌های برانکو در زمین مجموعه ایرانیان دبی زیر نظر کادر فنی استارت خورد.

بازیکنان به مدت ۱۵ دقیقه کار خود را با مارکو برای گرم کردن آغاز کردند و دروازه‌بان‌ها هم در اختیار ایگور پانادیچ بودند.

در ادامه، بازیکنان به دو گروه تقسیم شدند. گروه اول شامل بازیکنانی بود که روز گذشته به میدان رفته بودند که آنها زیر نظر مارکو، نرم دویدن را در دستور کار داشتند و بقیه بازیکنان نیز زیر نظر کریم باقری دوهای سرعتی و عبور از موانع را در برنامه داشتند.

نکته جالب توجه اینکه، در مجاورت زمین محل تمرین سرخپوشان، مدرسه فوتبال آ.ث.رم تشکیل شده بود که آنها برای دقایقی نظاره‌گر تمرین پرسپولیس شدند.

بازیکنان ذخیره در بازی قبلی، زیر نظر کریم باقری و سره تن چوک، شوت به دروازه را در دستور کار دارند و بقیه بازیکنان هم به فوتبال روتوری (تنیس فوتبال) روی آوردند.

آخرین بخش تمرین امروز سرخپوشان هم به سرد کردن بدن‌ها اختصاص داشت.

دیدار تیم های فوتبال الوحده امارات و پرسپولیس ایران در هفته دوم مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا ساعت ۱۸:۴۰ دقیقه روز سه شنبه ۱۰ اسفندماه در امارات برگزار خواهد شد./مهر

پاسخی بگذارید