تاریخ: ۶:۳۳ :: ۱۳۹۵/۱۲/۰۵
نام نویسنده: سیده روجا شجری

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،از روزی که امید نورافکن با یک تغییر پست به هافبک دفاعی منتقل شد و تبدیل به زوج امید ابراهیمی در مرکز میدان آبی‌ها شد، این تیم دچار تحولی بزرگ شد. حالا امید نورافکن و امید ابراهیمی زوجی طلایی در خط میانی استقلال تشکیل داده اند و در کنار هم […]

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،از روزی که امید نورافکن با یک تغییر پست به هافبک دفاعی منتقل شد و تبدیل به زوج امید ابراهیمی در مرکز میدان آبی‌ها شد، این تیم دچار تحولی بزرگ شد. حالا امید نورافکن و امید ابراهیمی زوجی طلایی در خط میانی استقلال تشکیل داده اند و در کنار هم وزنه مالکیت توپ را در اغلب بازی‌های آبی پوشان به سود این تیم سنگین می‌کنند.

در حالی که شاگردان منصوریان شب چندان پر فروغی را برابر تیم الاهلی امارات تجربه نکردند، امیدهای استقلال مثل همیشه خوش درخشیدند و پر فروغ بودند. امید ابراهیمی به جز گل بسیار زیبایی که وارد دروازه الاهلی کرد، در طول نود دقیقه حضورش در این میدان با بیشترین لمس توپ، پر کار ترین بازیکن استقلال در میدان بود.

ابراهیمی در طول نود دقیقه دیدار تیمش با الاهلی، ۶۰ بار اقدام به ارسال پاس کرد که از این تعداد، ۵۱ پاس وی سالم به مقصد رسید تا آمار فوق العاده ۸۵ درصد پاس سالم از او به جا بماند.

بعد از امید ابراهیمی، امید نورافکن هم آمار قابل توجهی از خود به جای گذاشت. هافبک ۱۹ ساله آبی پوشان در جریان این دیدار ۳ بار قطع توپ داشت و ۹ بار اقدام به توپگیری کرد. این بازیکن ۵۱ بار به هم تیمی هایش پاس داد که از این تعداد ۴۱ پاس او سالم به مقصد رسید./مهر

پاسخی بگذارید