تاریخ: ۶:۱۰ :: ۱۳۹۵/۱۲/۰۵
نام نویسنده: سیده روجا شجری

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)، حمید درخشان ، در خصوص تساوی پرسپولیس مقابل الهلال عربستان اظهار داشت: طبیعتاً قبل از دیدار با الهلال می‌دانستیم پرسپولیس دیدار راحتی در پیش ندارد و به عینه نیز این مسئله را مشاهده کردیم. الهلال تیم بزرگی است و از سوابق بسیار خوبی نیز در لیگ قهرمانان آسیا برخوردار […]

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،

حمید درخشان ، در خصوص تساوی پرسپولیس مقابل الهلال عربستان اظهار داشت: طبیعتاً قبل از دیدار با الهلال می‌دانستیم پرسپولیس دیدار راحتی در پیش ندارد و به عینه نیز این مسئله را مشاهده کردیم. الهلال تیم بزرگی است و از سوابق بسیار خوبی نیز در لیگ قهرمانان آسیا برخوردار است. الهلال از بازیکنان گرانقیمت و کارآمدی برخوردار است و مشاهده کردید این بازیکنان کارآمد از یک لحظه غفلت پرسپولیس استفاده و گل تساوی را به ثمر رساندند.

وی تصریح کرد: تفاوت بازیکنان گرانقیمت همین است که در لحظه‌ها تأثیرگذاری خود را به خوبی نشان می‌دهند. تیم‌های عربی برای حضور در لیگ قهرمانان آسیا هزینه‌های چند میلیاردی انجام می‌دهند و تیم‌های ما با پتانسل ذاتی، استعداد درونی و داشته‌های خود به میدان می‌روند.

سرمربی پیشین تیم فوتبال پرسپولیس با تمجید از نوع بازی این تیم گفت: در مجموع وقتی شرایط را بررسی می‌کنیم متوجه می‌شویم پرسپولیس در دیدار شب گذشته خوب بود. البته دیدار مقابل الهلال یک بار دیگر به ما نشان داد وقتی در مسابقات لیگ قهرمانان آسیا به گل دست پیدا می‌کنید، نباید تا پایان ۹۰ نود دقیقه مرتکب غفلت شوید. یک اشتباه کوچک در این مسابقات گریبان تیم را می‌گیرد و غافلگیرتان می‌کند.

درخشان در خصوص تعویض‌های پرسپولیس در دیدار مقابل الهلال عنوان کرد: تیمی که قرار است در لیگ قهرمانان آسیا شرکت کند باید نیمکت قوی داشته باشد. تعویض خوب به تیم کمک می‌کند و قدرت فیزیکی و تاکتیکی تیم را افزایش می‌دهد. تعویض بد نیز فرصت و شانس شما را برای بهتر شدن می‌سوزاند. تعویض‌های پرسپولیس در دیدار شب گذشته می‌توانست بهتر باشد و به تیم کمک بیشتری کند.

سرمربی سابق پرسپولیس با اشاره به جوانی تیم پرسپولیس، خاطر نشان کرد: بازیکنان پرسپولیس جوان هستند و سابقه و تجربه حضور در لیگ قهرمانان آسیا را ندارند و برای همین در لحظات پایانی دچار غفلت شدند. غیر از یکی دو بازیکن پرسپولیس بقیه بازیکنان تجربه حضور در این مسابقات را نداشتند. امیدوارم بازیکنان پرسپولیس در بازی با الوحده امارات از تجربیات این دیدار استفاده بهتری کنند.

درخشان در پایان با تأکید بر قدرت الوحده امارات عنوان کرد: اصلاً نباید بازیکنان پرسپولیس فکر کنند دیدار مقابل الوحده دیدار راحتی برای تیم خواهد بود. الوحده نیز تیم بسیار خوبی است و برای پیروزی مقابل این تیم نیز باید فوتبال هوشیاری را به نمایش گذاشت. امیدوارم پرسپولیس در مقابل الریان بازی قابل قولی را ارائه بدهد و موفق به کسب نتیجه شود./تسنیم

پاسخی بگذارید