تاریخ: ۶:۰۶ :: ۱۳۹۵/۱۲/۰۵
نام نویسنده: سیده روجا شجری

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،، محمد دادکان در حاشیه مراسم تقدیر دانشگاه آزاد از اعضای تیم ملی کشتی آزاد ایران درپاسخ به سوال خبرنگار تسنیم در خصوص محرومیت‌ها و پرونده‌های فوتبال ایران در فیفا اظهار داشت: زمان حضور من در فدراسیون این مسائل وجود نداشت. به نظرم مجموعه فوتبال خوب کار نمی‌کند، در واقع […]

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،، محمد دادکان در حاشیه مراسم تقدیر دانشگاه آزاد از اعضای تیم ملی کشتی آزاد ایران درپاسخ به سوال خبرنگار تسنیم در خصوص محرومیت‌ها و پرونده‌های فوتبال ایران در فیفا اظهار داشت: زمان حضور من در فدراسیون این مسائل وجود نداشت. به نظرم مجموعه فوتبال خوب کار نمی‌کند، در واقع زمانی که یک تیم بدهکار است نباید این اجازه داده شود که در فصل بعد در لیگ برتر تیم بدهد.

وی افزود: تیم‌ها اول باید بدهی خود را تسویه کرده و سپس در لیگ حضور داشته باشد، حیف است که این همه پرونده از فوتبال ایران در فیفا وجود داشته باشد.

رئیس پیشین فدراسیون فوتبال در خصوص تساوی شب گذشته پرسپولیس مقابل الهلال گفت: به نظرم دو تیم خوب بازی نکردند اما این نتیجه برای شروع در فصل جدید لیگ قهرمانان آسیا مطلوب بود.

وی درباره مراسم امروز نیز عنوان کرد: دانشگاه آزاد در مراسم‌های مختلف از قهرمانان و دانشجویان خود تقدیر می‌کند و این بار هم در این باره پیش‌قدم شد. هر مناسبتی که غرور ملی ایجاد کند و خوشحالی مردم را به دنبال داشته باشد تلاش می‌کنیم که از آن رشته تقدیر کنیم.

دادکان درباره شرایط کیانوش رستمی، وزنه بردار قهرمان المپیک خاطرنشان کرد: وقتی یک ورزشکار به تنهایی کار می‌کند و موفق هم می‌شود، راحت‌تر می‌توان با او حرف زد. به نظرم فدراسیون حتی می‌تواند از تمرینات رستمی الگو برداری کند و نباید بیاید و با او برخورد کند. باید تلاش شود که فدراسیون و رستمی مثل یک زنجیر برای موفقیت ورزش ایران به هم وصل شوند.

وی در پایان گفت: ۲۱ تیم از دانشگاه آزاد در لیگ برتر حضور دارند. اگر ببینیم که افزایش تعداد این تیم‌ها به نفع دانشگاه آزاد است، این کار را انجام می‌دهیم. /تسنیم

پاسخی بگذارید