تاریخ: ۵:۵۸ :: ۱۳۹۵/۱۲/۰۵
نام نویسنده: سیده روجا شجری

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،حسن روشن درباره شکست ۲ بر یک استقلال مقابل الاهلی امارات در نخستین گام از مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: قابل پیش‌بینی بود که چنین نتیجه‌ای رقم بخورد، چرا که آنها از لحاظ شرایط روحی و روانی و امکانات در سطح بالایی قرار دارند و به نوعی باشگاه هستند، […]

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،حسن روشن درباره شکست ۲ بر یک استقلال مقابل الاهلی امارات در نخستین گام از مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: قابل پیش‌بینی بود که چنین نتیجه‌ای رقم بخورد، چرا که آنها از لحاظ شرایط روحی و روانی و امکانات در سطح بالایی قرار دارند و به نوعی باشگاه هستند، اما استقلال تنها یک تیم است. مسئولان این باشگاه یک بار برای بازی با نفت تهران از من دعوت کرده بودند و برای تماشای بازی الاهلی – نفت در ورزشگاه حضور یافتم، اما این بار به دلیل اینکه تیم خودمان استقلال مقابل‌شان قرار گرفته بود، به دعوت‌شان پاسخ منفی دادم.

وی با اشاره به شکست استقلال مقابل الاهلی امارات تصریح کرد: بازیکنان استقلال روی غافلگیری گل خوردند که نشان‌دهنده بی‌تجربگی آنها بود. هر دو گل الاهلی در دقایق آخر نیمه‌های اول و دوم به ثمر رسید. گل دوم از یک متری مهدی رحمتی زده شد و دروازه‌بان باید توپ را جمع می‌کرد.

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال در مورد اینکه هواداران این تیم نگران غرور بازیکنان تیم محبوب‌شان هستند، گفت: بزرگ‌ترین سم برای یک تیم «غرور» است. پرسپولیس در دربی هم دچار غرور شد و نتیجه را به استقلال واگذار کرد. پیش از بازی حدس می‌زدم استقلال برنده دربی خواهد شد و حتی زمانی که گل اول را دریافت کردیم، باز هم تأکید کردم که استقلال نتیجه را به سود خود تمام خواهد کرد. زمانی که رایکوف سرمربی استقلال بود، در یکی از بازی‌ها در نیمه نخست سه گل به تیم شهباز زدیم. آن زمان جوان بودیم و خوشحال، اما بین دو نیمه رایکوف به سرمان زد که مغرور نشویم.

روشن خاطرنشان کرد: نصرالله عبداللهی و بهتاش فریبا خیلی به تیم کمک می‌کنند، اما لازم بود که پس از دربی ۸۴ با بازیکنان بیشتر صحبت شود تا دچار غرور نشوند. هر چند هنوز هیچ اتفاقی نیفتاده و استقلال می‌‌تواند در بازی برگشت الاهلی را به راحتی شکست دهد. من پیش‌بینی کرده بودم که استقلال با نتیجه ۲ بر یک شکست می‌خورد و این اتفاق هم افتاد، اما به هواداران استقلال قول می‌دهم که برنده بازی دوم مقابل التعاون عربستان استقلال است و از گروه‌مان هم صعود می‌کنیم. اگر مدیرعامل باشگاه استقلال ناملایمتی‌های اخیر باشگاه را مدیریت کرده، حواسش فقط به عکس گرفتن نباشد و به حق بازیکنان برسد، می‌توانند تیم را بالا بکشند!/تسنیم

پاسخی بگذارید