تاریخ: ۵:۵۲ :: ۱۳۹۵/۱۲/۰۵
نام نویسنده: سیده روجا شجری

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)، رسانه‌های ایتالیایی از احتمال عدم توافق باشگاه میلان با جان لوئیجی دوناروما برای عقد یک قرارداد جدید خبر داده‌اند و دلیل آن را هم اقناع کننده نبودن پیشنهاد مالی این باشگاه به سنگربان ایتالیایی‌اش دانسته‌اند. با وجود پیشرفت چشمگیر دروازه‌بان ۱۷ ساله میلان و تبدیل شدن او از یک […]

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)، رسانه‌های ایتالیایی از احتمال عدم توافق باشگاه میلان با جان لوئیجی دوناروما برای عقد یک قرارداد جدید خبر داده‌اند و دلیل آن را هم اقناع کننده نبودن پیشنهاد مالی این باشگاه به سنگربان ایتالیایی‌اش دانسته‌اند.

با وجود پیشرفت چشمگیر دروازه‌بان ۱۷ ساله میلان و تبدیل شدن او از یک نیمکت‌نشین گمنام به سنگربان شماره یک میلانی‌ها طی دو سال اخیر، تا کنون هیچ اقدامی از سوی مسئولان باشگاه برای افزایش حقوق او صورت نگرفته است، اگرچه قوانین فوتبال ایتالیا هم مانع از آن انجام این کار شده و تا زمانی که ۱۸ سال دوناروما تمام نشود، این وضعیت ادامه خواهد داشت.

شنبه هفته آینده اما دوناروما ۱۸ ساله می‌شود و میلان می‌تواند قرارداد او را که سال آینده منقضی می‌شود، تمدید کند. در همین حال اما نشریه کوریره دلو اسپورت نوشته که میلان برای قرارداد جدید دوناروما حقوقی معادل ۲٫۵ میلیون یورو در سال در نظر گرفته است. این در شرایطی است مینو رایولا، مدیر برنامه‌های دوناروما به باشگاه میلان گفته که حقوق این دروازه‌بان ملی‌پوش باید به ۴٫۵ تا ۵ میلیون یورو در سال افزایش پیدا کند.

اگرچه دوناروما بر تمایل خود برای ماندن در باشگاه زادگاهش تأکید داشته اما برآورده نشدن خواسته‌های مالی او از سوی روسونری ممکن است، مذاکرات طرفین برای عقد یک قرارداد جدید را متوقف کند و این در حالی است که او مشتریانی مانند چلسی، رئال مادرید، منچسترسیتی و از همه مهمتر یوونتوس دارد، یوونتوسی که دروازه‌بان ۳۹ ساله‌اش جان لوئیجی بوفون روزهای آخر دوران بازیگری‌ خود را سپری می‌کند/تسنیم

پاسخی بگذارید