تاریخ: ۵:۵۱ :: ۱۳۹۵/۱۲/۰۵
نام نویسنده: سیده روجا شجری

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،صادق بارانی  در خصوص وضعیت تیم فوتبال پیکان در شرایط فعلی اظهار داشت: وضعیت تیم مناسب است و پس از برد خوبی که مقابل استقلال خوزستان به دست آوردیم، به تعطیلات رفتیم و اکنون هم به صورت مرتب تمرینات‌مان را انجام می‌دهیم. در فرصتی که به دست آمده دنبال برطرف […]

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،صادق بارانی  در خصوص وضعیت تیم فوتبال پیکان در شرایط فعلی اظهار داشت: وضعیت تیم مناسب است و پس از برد خوبی که مقابل استقلال خوزستان به دست آوردیم، به تعطیلات رفتیم و اکنون هم به صورت مرتب تمرینات‌مان را انجام می‌دهیم. در فرصتی که به دست آمده دنبال برطرف کردن نقاط ضعف و تقویت نقاط قوت‌مان هستیم تا بتوانیم در ادامه لیگ روند خوب‌مان را دنبال کنیم.

وی درباره اینکه هدف پیکان در این فصل ماندن در لیگ بوده که فراتر از آن ظاهر شده است و فکر می‌کند تا پایان فصل چه شرایطی به وجود بیاید، گفت: درست است و ما پیش از هر چیز هدف‌مان این بود که در لیگ بمانیم، اما تا به اینجای کار توانستیم بیشتر از انتظارمان ظاهر شویم. خوشبختانه در جدول به ثبات خوبی رسیدیم و جایگاه مناسبی برای خودمان دست و پا کردیم که باید تلاش کنیم در ادامه جایگاه‌مان را بهتر کنیم. با این شرایط باید به دنبال یک برنامه‌ریزی مناسب باشیم تا برای فصل آینده بتوانیم به هدف‌های بزرگ‌تری برسیم.

هافبک تیم فوتبال پیکان درباره اینکه تا به اینجای فصل از عملکرد خودش رضایت داشته است یا نه، خاطرنشان کرد: من که نباید از عملکرد خودم راضی باشم و کادرفنی و مربیان باید در این خصوص نظر بدهند، اما تمام تلاش من این بوده که بتوانم برای پیکان بهترین عملکرد را داشته باشم. با این حال تمام تلاش من این است که بتوانم از پیکان به تیم ملی برسم و هر زمانی که به تیم ملی دعوت شوم، یعنی عملکردم خوب بوده است.

بارانی در پاسخ به این سؤال که آیا به نظر خودش پیکان با عملکردی که در این فصل داشته این حق را دارد که در تیم ملی بازیکن داشته باشد، گفت: به نظرم می‌توانیم یکی دو بازیکن ملی‌پوش داشته باشیم و اگر از پیکان هم بازیکن به تیم ملی دعوت شود، بد نیست. بازیکنان ما قابلیت ملی‌پوش شدن را دارند که جوان‌ها قابلیت‌های خودشان را نشان داده‌اند و باتجربه‌های تیم ملی هم خوب بوده‌اند.

این بازیکن در خصوص دیدار هفته آینده تیمش با صنعت نفت آبادان تأکید کرد: ما با پیروزی آخر مقابل استقلال خوزستان در روند خوبی قرار گرفتیم که دوباره لیگ تعطیل شد. معمولاً بازی‌هایی که بعد از تعطیلات انجام می‌شود سخت است و تیم‌ها کمی فرصت می‌خواهند تا دوباره به شرایط بازی برگردند، اما امیدوارم بتوانیم با دست پر از آبادان برگردیم. تیم صنعت نفت هم شرایط خوبی دارد و می‌دانیم که بازی سختی مقابل آنها خواهیم داشت، اما ان‌شاءالله بتوانیم پیروز شویم تا جایگاه‌مان را بهتر از این کنیم./تسنیم

پاسخی بگذارید