تاریخ: ۵:۴۸ :: ۱۳۹۵/۱۲/۰۵
نام نویسنده: سیده روجا شجری

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، نشست هماهنگی دیدار تیم‌های ملی عراق – استرالیا و ایران – چین با حضور دبیرکل فدراسیون فوتبال صبح روز (چهارشنبه) برگزار شد. این نشست با حضور علیرضا اسدی، دبیرکل فدراسیون و جمعی از مسئولان دپارتمان اجرایی مسابقات در سالن اجتماعات روابط عمومی […]

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، نشست هماهنگی دیدار تیم‌های ملی عراق – استرالیا و ایران – چین با حضور دبیرکل فدراسیون فوتبال صبح روز (چهارشنبه) برگزار شد.

این نشست با حضور علیرضا اسدی، دبیرکل فدراسیون و جمعی از مسئولان دپارتمان اجرایی مسابقات در سالن اجتماعات روابط عمومی فدراسیون برگزار و در خصوص مسائل مختلفی از قبیل پزشکی، وضعیت اسکان تیم‌های ملی عراق، استرالیا، چین، ناظران و داوران هر دو بازی، زمین تمرین، حضور رسانه‌ها و خبرنگاران استرالیایی، چینی و عراقی و همچنین حضور تماشاگران عراقی بحث و بررسی شد.

موارد دیگری مانند برگزاری برنامه‌های فرهنگی در ورزشگاه پیش از بازی در این نشست  مطرح شد. همچنین مقرر شد برای برگزاری هر چه بهتر دیدار تیم ملی ایران و چین جلسه دیگری نیز برگزار شود.

برنامه بازی‌های مرحله نهایی انتخابی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه که در ایران برگزار می‌شود، به شرح زیر است:

پنجشنبه، ۳ فروردین‌ماه ۹۶
عراق – استرالیا، ساعت ۱۶:۳۰، ورزشگاه پاس قوامین

سه‌شنبه، ۸ فروردین‌ماه ۹۶
ایران – چین، ساعت ۱۶:۳۰، ورزشگاه آزادی /تسنیم

پاسخی بگذارید