تاریخ: ۶:۳۹ :: ۱۳۹۴/۰۶/۰۱
نام نویسنده: sobhan

بازیکن تیم ملی فوتبال عراق که مورد توجه پرسپولیس قرار گرفته تاکید کرد هیچ نامه‌ای از این باشگاه ایرانی دریافت نکرده است. وی همچنین گفت که برای حضور در ایران و بازی برای سرخپوشان هیچ مشکلی ندارد. به گزارش مازند اسپرت  و به نقل از مهر، بشار رسن در رابطه با آخرین وضعیت پیوستنش به […]

بازیکن تیم ملی فوتبال عراق که مورد توجه پرسپولیس قرار گرفته تاکید کرد هیچ نامه‌ای از این باشگاه ایرانی دریافت نکرده است. وی همچنین گفت که برای حضور در ایران و بازی برای سرخپوشان هیچ مشکلی ندارد.

به گزارش مازند اسپرت  و به نقل از مهر، بشار رسن در رابطه با آخرین وضعیت پیوستنش به تیم فوتبال پرسپولیس گفت: مدیر برنامه‌های من در ایران در این مورد با پرسپولیسی‌ها صحبت‌هایی را انجام داده است. اما هیچ نامه رسمی از این باشگاه به دستم نرسیده است.

وی در رابطه با شرایط فعلی‌اش اظهار داشت: درحال حاضر همراه تیم ملی عراق در قطر اردویی را برگزار کردیم و فعلا در خدمت تیم ملی عراق هستم. اما بعد از اتمام این اردو هر چه زود تر در رابطه با تیم آینده‌ام تصمیم خواهم گرفت و سعی می‌کنم بهترین انتخاب را داشته باشم.

بازیکن تیم ملی عراق در پاسخ به این پرسش که پرسپولیس را چگونه می‌بینید تصریح کرد: پرسپولیس باشگاه بزرگی است که هواداران زیادی دارد و بازیکنان بزرگی نیز در این تیم بازی کرده‌اند. مسلما هر بازیکنی دوست دارد که در چنین باشگاهی حضور پیدا کند و فکر می‌کنم حضور در این تیم تجربه خوبی باشد.

بشار رسن در رابطه با اینکه گفته می‌شود یک سال دیگر با باشگاه نیروی هوایی عراق قرارداد دارد، افزود: من هیچ مشکلی برای پیوستن به تیم دیگری ندارم. من یکسال دیگر با نیرو‌هوایی قرارداد دارم. اما متمم‌هایی در قراردادم وجود دارد که می‌توانم به باشگاه دیگری ترانسفر شوم.

پاسخی بگذارید