تاریخ: ۵:۰۵ :: ۱۳۹۵/۱۲/۰۵
نام نویسنده: علی حسینی

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،در ادامه رقابت‌های مرحله یک‌هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا، پورتو پرتغال در ورزشگاه دراگائو میزبان یوونتوس بود که بانوی پیر ایتالیا موفق شد با ۲ گل به پیروزی برسد. در این دیدار الکس تیس بازیکن برزیلی پورتو دو بار پشت‌سر هم در دقایق ۲۵ و ۲۶ خطا کرد تا دو […]

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،در ادامه رقابت‌های مرحله یک‌هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا، پورتو پرتغال در ورزشگاه دراگائو میزبان یوونتوس بود که بانوی پیر ایتالیا موفق شد با ۲ گل به پیروزی برسد.

در این دیدار الکس تیس بازیکن برزیلی پورتو دو بار پشت‌سر هم در دقایق ۲۵ و ۲۶ خطا کرد تا دو کارت زرد بگیرد و تیم میزبان ۱۰ نفره شود.

بانوی پیر نتوانست در نیمه اول به گل برسد اما در نیمه دوم با توجه به خسته شدن بازیکنان پورتو که درهم ریخته نشان می‌دادند دو گل به ثمر رساند.

پیاسا در دقیقه ۷۲ و دنی آلوس در دقیقه ۷۴ دروازه کاسیاس را باز کردند.

در دیگر دیدار برگزار شده، سویا در ورزشگاه سانچس پیسخوان از شاگردان رانیری پذیرایی کرد و موفق شد در یک بازی برتر و در دیداری تماشایی با نتیجه دو بر یک به برتری برسد.

پابلو سارابیا در دقیقه ۲۵ و کورآ در دقیقه ۶۲ برای سویا گلزنی کردند و جیمی واردی هم در دقیقه ۷۳ برای لستر گل زد تا روباه‌ها برای دیدار برگشت امیدوار شوند.

سویا در این بازی موقعیت‌های زیادی را بر روی دروازه حریف ایجاد کرد که کسپر اشمایکل دروازه‌بان آبی‌های کینگ پاور بارها مانع از باز شدن دروازه شد.

.

/فارس

پاسخی بگذارید