تاریخ: ۱۹:۰۷ :: ۱۳۹۵/۱۲/۰۴
نام نویسنده: علی احمدی
تصاویر برتری پرگل امید خونه به خونه مقابل امید ملوان بندرانزلی

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،تنها یک گل نیاز بود تا صدرنشینی لیگ برتر فوتبال امیدهای کشور تداوم پیدا کند و فاصله امتیاز با تیم رده دومی ملوان به عدد ۵ برسد ولی شاگردان حسین رحمانی کولاک کردند و سعی کردند این فاصله ۵ امتیازی را با به ثمر رساندن ۵ گل جشن بگیرند. هر […]

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،تنها یک گل نیاز بود تا صدرنشینی لیگ برتر فوتبال امیدهای کشور تداوم پیدا کند و فاصله امتیاز با تیم رده دومی ملوان به عدد ۵ برسد ولی شاگردان حسین رحمانی کولاک کردند و سعی کردند این فاصله ۵ امتیازی را با به ثمر رساندن ۵ گل جشن بگیرند. هر چند فولاد خوزستان با برد امروز خود مقابل نفت در آبادان ۲۵ امتیازی شد تا رقیب جدید خونه به خونه ۲۸ امتیازی شود. خونه به خونه ای که نسبت به حریف اهوازی اش یک بازی کمتر نیز دارد.

به گزارش سایت رسمی باشگاه، از هفته پانزدهم لیگ برتر فوتبال امیدهای کشور عصر امروز تیم فوتبال امید خونه به خونه مازندران در ورزشگاه هفت تیر بابل مقابل ملوان بندرانزلی به برتری پرگل ۵ بر ۲ دست یافت.

نیما انتظاری در دقیقه ۱۳′ ، رضا آقابابایی در دقایق  ۳۵′ و ۷۳’، محمد کریمی در دقیقه ۴۵ از روی نقطه پنالتی و  سینا قنبرپور در وقت های تلف شده نیمه اول گلزنان خونه به خونه در این دیدار بودند.

شاگردان حسین رحمانی در ده دقیقه ابتدایی این دیدار یک بازی ناامیدانه و ضعیف را به نمایش گذاشتند و همین امر سبب گردید تا مهاجم ملوان روی غفلت مدافعان و دروازبان خونه به خونه اولین گل تیمش را به ثمر برساند. هر چند مصدومیت سعید کریمی و تعوض زودهنگام این بازیکن در دقیقه ۱۰ بازی نیز سبب شد تا حسین رحمانی یک تعویض اجباری داشته باشد.

خونه به خونه ای ها که انتظار دریافت این گل را نداشتند سعی کردند از لاک دفاعی بیرون بیایند و توپ را به زمین تیم ملوان بکشانند واتفاقا خیلی زود توانستند گل خورده را روی هوش بالای نیما انتظاری، کاپیتان این تیم جبران کنند. انتظاری در دقیقه ۱۲ صاحب یک ضربه کاشته پشت محوطه جریمه حریف شد و در حالی که دیوار دفاعی تیم ملوان  برای یک توپ بلند به هوا پرید کاپیتان خونه به خونه با یک شوت هدفمند و زمینی، توپ را از زیر پای مدافعان ملوان به کنج دروازه انزلی چی ها دوخت.

در ادامه باز هم این انزلی چی ها بودند در دقیقه ۲۷ صاحب یک ضربه پنالتی شدند و دوباره موفق شدند از نماینده فوتبال مازندران پیش بیافتند. و از این لحظه بود موتور تیم خونه به خونه گرم شد و یک بازی سراسر هجومی و زیبا را به نمایش گذاشتند و پس از از دست دادن دو موقعیت گل موفق شدند گل تساوی را توسط رضا آقابابایی به ثمر برسانند.

در دقیقه ۴۵ دفع با دست توپ توسط مدافع ملوان اعلام ضربه پنالتی را برای تیم خونه به خونه توسط داور شاهد بودیم که جنجال ده دقیقه ای انزلی چی ها را به دنبال داشت و بالاخره محمد کریمی با قرار گرفتن پشت توپ گل سوم خونه به خونه را به ثمر رساند.

در حالی که همگان منتظر سوت پایان نیم اول بودند سینا قنبرپور ضربه کرنر تیمش را با یک ضربه سر استثنایی به گل چهارم تیمش تبدیل کرد تا این نیمه با برد مقتدرانه ۴ بر ۲ به سود خونه به خونه خاتمه یابد و حتی تعویض پوریا پورعلی، دومین تعویضی اجباری رحمانی به دلیل مصدومیت نیز نتواند سد راه این تیم شود.

در نیمه دوم تیم ملوان سعی در جبران نتیجه داشت ولی میدان داری شاگردان رحمانی و پاس های ترکیبی و پیاپی بازیکنان خونه به خونه تمرکز را از تیم ملوان گرفت و بالاخره در دقیقه ۷۳ گل پنجم تیم خونه به خونه کار تیم ملوان را یکسره کرد. رضا پورهاشم از جناح راست میدان فرار کرد و با یک پاس عرض زیبا رضا آقابابائی را در موقعیت گل قرار داد تا مهاجم خونه به خونه در موقعیت تک به تک پنجمین گل این تیم را به ثمر برساند.

در بیست دقیقه پایانی تلاش بازیکنان دو تیم در تغییر نتیجه جواب نداد تا این دیدار با برتری ۵ بر ۲ به سود خونه به خونه خاتمه یابد.

گفتنی است خونه به خونه مازندران با این برد ۲۸ امتیازی شد تا به تنهایی در صدر جدول رده بندی قرار گیرد.

نتایج و برنامه بازی های امروز:

خونه به خونه  ۵ – ملوان ۲

نفت آبادان ۰  –  فولاد خوزستان  ۲

شهرداری ارومیه ۱ – صبای قم ۰

 

پنجشنبه ۹۵/۱۲/۵

نفت اهواز ؟ – ذوب آهن اصفهان ؟

مس کرمان ؟ – مس رفسنجان ؟

 

جمعه ۹۵/۱۲/۶

تراکتورسازی ؟ – سپاهان اصفهان

 

لحظات حساس بازی:

 

دقیقه ۶
بازی در این دقایق در میانه زمین در حال جریان است و دو تیم موقعیت خاصی روی دروازه ها ایجاد نمی کنند

دقیقه ۹
گل برای امید ملوان
بازیکن ملوان پشت دفاع پاسی را انداخت که بازیکن ملوان بعد از عبور توپ از دروازه بان توپ را داخل دروازه خونه به خونه قرار داد

دقیقه ۱۲
تعویض زود هنگام برای خونه خونه
سعید کریمی بدلیل مصدومیت جای خود را به امیرمحمد حبیبی داد

دقیقه ۱۳
نیما انتظاری دروازه ملوان را باز کرد

نیما انتظاری با ی ضربه ازاد هوشمندانه ضربه کاشته پشت محوطه را وارد دروازه ملوان کرد

🔴 نیما در این صحنه نبوغ خودش را نشان داد و در حالی که دیوار دفاعی تیم ملوان  برای یک توپ بلند به هوا پرید کاپیتان خونه به خونه با یک شوت هدفمند و زمینی، توپ را از زیر پای مدافعان ملوان به کنج دروازه انزلی چی ها دوخت

دقیقه ۱۶
موقعیتی برای خونه به خونه بدست امد که ضربه پویا پورعلی در دستان دروازه بان قرار گرفت

دقیقه ۲۲
ضربه ازاد پشت محوطه برای خونه به خونه

ضربه محمد کریمی به دیواره دفاعی برخورد کرد و به کرنر رفت

ضربه کرنر هم حاصلی در برنداشت

دقیقه ۲۸
گل برای ملوان از روی نقطه پنالتی

دقیقه ۳۴
رضا آقابابایی یک موقعیت تک به تک را از دست میده تا بخت مسلم گلزنی برای خونه به خونه از دست برود

دقیقه ۳۵
سینا قنبرپور پاس تو عمق برای رضا آقا بابایی فرستاد و این بازیکن با ی ضربه عالی توپ را توی دروازه قرار داد

دقیقه ۴۵
محمد کریمی از روی نقطه پنالتی دروازه تیم ملوان را باز کرد

دقیقه ۴۶
سینا قنبرپور ضربه کرنر تیمش را با یک ضربه سر استثنایی به گل چهارم تیمش تبدیل کرد

دقیقه ۴۸
سانتر محمد کریمی را سینا قنبرپور ضربه سر عالی زد که توپ این بازیکن به تیر دروازه برخورد کرد

دقیقه ۵۵
متاسفانه عزت کاظمی بازیکن تیم خونه به خونه از ناحیه بینی دچار مصدومیت و خونریزی شد ولی بازیکنان ملوان توپ را به بیرون نزدند تا بازیکن مصدوم مداوا شود

دقیقه ۶۸
شوت رضا پورهاشم به دست باز شده مدافع حریف برخورد کرد ولی داور از اعلام پنالتی مسلم برلی خونه به خونه صرف نظر کرد
البته با جوی که انزلی چی ها در نیمه اول درست کردند هر داوری بود از گرفتن پنالتی منصرف می شد

دقیقه ۷۳
رضا پورهاشم از جناح راست میدان فرار کرد و با یک پاس عرض زیبا رضا آقابابائی را در موقعیت گل قرار داد تا مهاجم خونه به خونه در موقعیت تک به تک پنجمین گل این تیم را به ثمر برساند

دقیقه ۹۰
تعویض برای خونه به خونه

محمد حسین باباگلی به جای رضا آقابابایی وارد میدان شد
پاس های مداوم شاگردان رحمانی بازیکنان ملوان را حسابی کلافه ک رده است.

 

پاسخی بگذارید