تاریخ: ۵:۱۵ :: ۱۳۹۵/۱۲/۰۴
نام نویسنده: سیده روجا شجری

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)، رامون دیاز بعد از تساوی یک به یک تیمش برابر پرسپولیس در هفته اول لیگ قهرمانان آسیا گفت: بازی فراز و نشیب زیادی داشت اما تساوی نتیجه عادلانه‌ای بود. این بازی تمام شده و باید از الان برای دیدارهای بعدی تمرکز کنیم. وی افزود: ما خود را برای پیروزی […]

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)، رامون دیاز بعد از تساوی یک به یک تیمش برابر پرسپولیس در هفته اول لیگ قهرمانان آسیا گفت: بازی فراز و نشیب زیادی داشت اما تساوی نتیجه عادلانه‌ای بود. این بازی تمام شده و باید از الان برای دیدارهای بعدی تمرکز کنیم.

وی افزود: ما خود را برای پیروزی در این بازی آماده کرده بودیم و با این برد می‌خواستیم هوادارانمان که ما را بسیار حمایت کردند خوشحال کنیم اما با این نتیجه تساوی به آنها وعده دادیم که در آینده بهتر خواهیم شد.

رامون تصریح کرد: بازی امروز یک دیدار سخت و نفسگیری بود و این دیدار به سرعت و فشردگی زیاد از سوی دو تیم آراسته شده بود. به نظرم با توجه به بازی ارائه شده از سوی دو تیم نتیجه تساوی عادلانه بود.

سرمربی الهلال ادامه داد: باید در بازی‌های باقی مانده بیشترین تمرکز را داشته باشیم. درست است که مقابل پرسپولیس نتوانسیم برنده شویم ولی مهم این است که شکست نخوردیم. ما امتیازات زیادی را پیش‌رو داریم که به خاطر آنها بازی خواهیم کرد تا آنها را کسب کنیم.

رامون دیاز در پایان خاطرنشان کرد: صحبت کردنم با داور بازی امری طبیعی است و اشتباهات داوری در هر بازی امکان وقوع دارد./مهر

پاسخی بگذارید