تاریخ: ۵:۰۱ :: ۱۳۹۵/۱۲/۰۴
نام نویسنده: سیده روجا شجری

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)، رامون دیاس در پایان دیدار تیم‌های پرسپولیس و الهلال که با نتیجه تساوی یک – یک خاتمه یافت در نشست خبری اظهار داشت: ما خود را برای پیروزی در این بازی آماده کرده بودیم و با این برد می‌خواستیم هواداران‌مان که امشب ما را بسیار حمایت کردند خوشحال کنیم، اما […]

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)، رامون دیاس در پایان دیدار تیم‌های پرسپولیس و الهلال که با نتیجه تساوی یک – یک خاتمه یافت در نشست خبری اظهار داشت: ما خود را برای پیروزی در این بازی آماده کرده بودیم و با این برد می‌خواستیم هواداران‌مان که امشب ما را بسیار حمایت کردند خوشحال کنیم، اما با این نتیجه تساوی به آنها وعده دادیم که در آینده بهتر خواهیم شد.

وی تصریح کرد: بازی امروز دیدار سخت و نفسگیری بود و این دیدار به سرعت و فشردگی زیاد از سوی دو تیم آراسته شده بود. به نظرم با توجه به بازی ارائه شده از سوی دو تیم نتیجه تساوی عادلانه بود.

سرمربی الهلال ادامه داد: باید در بازی‌های باقیمانده بیشترین تمرکز را داشته باشیم. درست است که امروز مقابل پرسپولیس نتوانسیم برنده شویم، ولی مهم این است که شکست نخوردیم. ما امتیازات زیادی را پیش‌رو داریم که به خاطر آنها بازی خواهیم کرد.

رامون دیاز در پایان خاطرنشان کرد: صحبت کردنم با داور بازی امری طبیعی است و اشتباهات داوری در هر بازی امکان‌پذیر است./تسنیم

پاسخی بگذارید