تاریخ: ۵:۰۰ :: ۱۳۹۵/۱۲/۰۴
نام نویسنده: سیده روجا شجری

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)، علی‌اکبر طاهری بعد از تساوی یک ــ یک پرسپولیس مقابل الهلال عربستان در گفت‌وگویی اظهار داشت: اگر برنده بازی می‌شدیم هواداران بسیار خوشحال می‌شدند، اما باید پذیرفت که الهلال تیم خوب و قدرتمندی است و ما مقابل این تیم خوب کار کردیم. وی در ادامه افزود: قرارداد یک بازیکن الهلال به‌اندازه بودجه یک سال […]

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)، علی‌اکبر طاهری بعد از تساوی یک ــ یک پرسپولیس مقابل الهلال عربستان در گفت‌وگویی اظهار داشت: اگر برنده بازی می‌شدیم هواداران بسیار خوشحال می‌شدند، اما باید پذیرفت که الهلال تیم خوب و قدرتمندی است و ما مقابل این تیم خوب کار کردیم.

وی در ادامه افزود: قرارداد یک بازیکن الهلال به‌اندازه بودجه یک سال ماست و تساوی مقابل آنها نمی‌تواند نتیجه بدی باشد.

سرپرست باشگاه پرسپولیس اضافه کرد: اگر بعد از بازی به ایران بازمی‌گشتیم برای بازیکنان خوب نبود، ازاین‌رو قرار است فردا تیم تمرینات خود را ادامه دهد و بعد برای برگزاری اردو به دبی می‌رویم. ما دو روز قبل از بازی به ابوظبی خواهیم رفت.

وی یادآور شد: من، بازیکنان، هواداران و کادر فنی بسیار افتخار می‌کنیم که تیم بزرگی داریم، اما امروز نتوانستیم از میزبانی مقابل الهلال استفاده کنیم، چرا که تماشاگران حاضر در ورزشگاه طرفدار الهلال بودند. ان‌شاءالله در دو بازی که در تهران میزبان حریفان هستیم به همه نشان خواهیم داد هواداران چقدر می‌توانند به ما کمک کنند.

طاهری در پایان در خصوص پرونده طلب چند بازیکن و مربی خارجی از باشگاه پرسپولیس گفت: اگر هواداران از ما به‌خوبی حمایت کنند نگرانی در این بابت نخواهیم داشت. قبلاً فقط قضیه کسرامتیاز نگران‌کننده بود، اما الآن فیفا سخت‌گیری زیادی از جمله بستن پنجره نقل‌وانتقالات و فرستادن تیم به دسته پایین‌تر و باطل کردن مجوز حرفه‌ای برای باشگاه‌ها در نظر می‌گیرد و اگر هواداران از ما حمایت کنند می‌توانیم این پرونده‌ها را ببندیم./تسنیم

پاسخی بگذارید