تاریخ: ۱۹:۵۵ :: ۱۳۹۵/۱۲/۰۳
نام نویسنده: علی احمدی
اعزام ۳ کشتی‌گیر مازندرانی به جام یاشاردوغو ترکیه

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،اسامی نفرات دعوت شده به اردوی تیم ملی برای حضور در تورنمنت معتبر یاشاردوغو ترکیه اعلام شد که در بین نفرات انتخاب شده نام سه کشتی‌گیر مازندرانی به چشم می خورد. در این اردو که از ۱۴ اسفندماه آغاز می‌شود، مهران نصیری در وزن ۶۱ کیلوگرم و امید حسن تبار […]

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،اسامی نفرات دعوت شده به اردوی تیم ملی برای حضور در تورنمنت معتبر یاشاردوغو ترکیه اعلام شد که در بین نفرات انتخاب شده نام سه کشتی‌گیر مازندرانی به چشم می خورد.

در این اردو که از ۱۴ اسفندماه آغاز می‌شود، مهران نصیری در وزن ۶۱ کیلوگرم و امید حسن تبار در وزن ۷۴ کیلوگرم به واسطه عملکرد درخشانشان در مسابقات بین‌المللی جام تختی باید در تاریخ مقرر در خانه کشتی تهران حضور یافته تا برای اعزام به ترکیه از آمادگی مطلوبی برخوردار شوند.

اما از نکات جالب دیده شده در بین نفرات دعوت شده به این اردو، قرار گرفتن نام مجتبی گلیج، کشتی‌گیر تنکابنی در وزن ۹۷ کیلوگرم است.

وی که در وزن ۸۴ کیلوگرم قهرمان جوانان جهان شده و کشتی‌گیر ۸۶ کیلوگرم به شمار می‌آمد، در این اردو به عنوان کشتی‌گیر وزن ۹۷ کیلوگرم دعوت شد و به احتمال فراوان در همین وزن نیز در جام یاشاردوغو ترکیه حضور دارند.

اسامی نفرات دعوت شده به این اردو که از روز ۱۴ اسفندماه تا زمان اعزام به رقابت‌های جام یاشاردوغو در محل خانه کشتی شماره یک تهران برگزار می‌شود، به شرح زیر است:

۵۷ کیلوگرم: امید جلالی بهار
۶۱ کیلوگرم: مهران نصیری
۷۰ کیلوگرم: جمال عبادی
۷۴ کیلوگرم: امید حسن‌تبار
۹۷ کیلوگرم: مجتبی گلیج ـ الیاس بختیاری
۱۲۵ کیلوگرم: امین طاهری ـ امیررضا امیری
سرمربی: محمد طلایی
مربی: امیر توکلیان
سرپرست: علی بیات

به گزارش فارس، رقابت‌های بین‌المللی کشتی آزاد جام یاشاردوغو روزهای ۲۱ و ۲۲ اسفندماه در شهر استانبول ترکیه برگزار می‌شود.

پاسخی بگذارید