تاریخ: ۸:۲۴ :: ۱۳۹۴/۰۵/۳۱
نام نویسنده: sobhan

علیرضا فغانی با اخراج محسن بنگر در ثانیه های آخر دیدار برابر ذوب آهن، یکی از حاشیه های بزرگ این دیدار را رقم زد.     به گزارش “مازنداسپرت“، محسن بنگر در دقایق اضافه دیدار برابر ذوب آهن و در حالی که در فاز هجومی تیمش قرار داشت با دریافت کارت زرد دوم توسط علیرضا […]

علیرضا فغانی با اخراج محسن بنگر در ثانیه های آخر دیدار برابر ذوب آهن، یکی از حاشیه های بزرگ این دیدار را رقم زد.

 

 

به گزارش “مازنداسپرت“، محسن بنگر در دقایق اضافه دیدار برابر ذوب آهن و در حالی که در فاز هجومی تیمش قرار داشت با دریافت کارت زرد دوم توسط علیرضا فغانی از زمین بازی اخراج شد.
اخراجی که مطمئنا می تواند پرسپولیسی ها را در دیدار هفته آینده شان برابر فولاد خوزستان با مشکل بزرگی مواجه کند. لوکا ماریچ به دلیل آسیب دیدگی نمی تواند تیمش را همراهی کند و این مساله می تواند پرسپولیس را در دیدار برابر شاگردان اسکوچیچ با مشکل بزرگی مواجه کند.
محسن بنگر طبق ادعاهایش در پایان این دیدار عنوان کرد برخوردش با رشید مظاهری به گونه ای نبوده که باعث دریافت کارت زرد دوم او شود و در ادامه نیز او واکنشی به فغانی نداشته که مستحق دریافت کارت بوده باشد. بنگر البته روی صحنه خطای پنالتی به زعم فغانی هم معترض بود و عنوان کرد در آن صحنه توپ به دستش نخورده که پنالتی گرفته شود و کارت اول را دریافت کند.
به همین منظور باشگاه پرسپولیس در تدارکات تهیه مستنداتی است تا با ارایه به کمیته داوران، کارت قرمز محسن بنگر را پاک کند و از این مدافع در دیدار برابر فولاد استفاده کند.
منبع:ورزش۳

 

پاسخی بگذارید