تاریخ: ۸:۰۶ :: ۱۳۹۴/۰۵/۳۱
نام نویسنده: sobhan

لوئیس فان خال، سرمربی منچستریونایتد عنوان کرد که وین رونی نا آماده به زوی به اوج بر می‌گردد.   به گزارش “مازنداسپرت“، پس از پیروزی ۳-۱ یونایتد مقابل بروژ، انتقادات از رونی به اوج رسید و بسیاری عملکرد او در این چند بازی را بسیار ضعیف می‌دانند. فان خال نیز عنوان کرد که رونی عملکرد […]

لوئیس فان خال، سرمربی منچستریونایتد عنوان کرد که وین رونی نا آماده به زوی به اوج بر می‌گردد.

 

به گزارش “مازنداسپرت“، پس از پیروزی ۳-۱ یونایتد مقابل بروژ، انتقادات از رونی به اوج رسید و بسیاری عملکرد او در این چند بازی را بسیار ضعیف می‌دانند. فان خال نیز عنوان کرد که رونی عملکرد خوبی در این چند بازی نداشته ولی به اوج بازخواهد گشت.

او گفت:” همیشه با خود بازیکن شروع می‌شود، وقتی در رسانه‌های می‌گویید که آماده نیستید، بازی بعدی خیلی خیلی نا اماده خواهید بود. ولی فکر می‌کنم رونی بازیکن بزرگی است. ولی به نظر من او از آن بازیکنان کمی هستد که به این موضوع اعتراف کرده است. پس از یک هفته می‌تواند باعث فشار رسانه‌ها شود و خیلی رسکی است ولی مطمئنم که او بیشتر گل خواهد زد و به روزهای خوب بازخواهد گشت. او از استانداردهای من آگاه است، می‌داند که من چه نوع مهاجمی می‌خواهم و فکر می‌کند که از پسش بر می‌آید. نمی‌خواهم پست او را عوض کنم. فصل پیش او در دیگر پست‌ها بازی می‌کرد ولی بهترین عملکردش بود.”

 

منبع:ورزش۳

پاسخی بگذارید