تاریخ: ۱۴:۴۷ :: ۱۳۹۵/۱۲/۰۳
نام نویسنده: احمد قربانی
تصاویر دیدار خونه به خونه بابل و راه آهن تهران /عکاس: آبتین علی نیا

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،عصر امروز در ورزشگاه درخشان مهر صبا شهر دو تیم راه آهن تهران و خونه به خونه مازندران به مصاف یکدیگر رفتند که در پایان بابلی ها موفق شدند با تک گل روح الله باقری در دقیقه ۶۰ بازی برنده از زمین خارج شوند. شاگردان دست نشان در طول ۹۰ […]

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،عصر امروز در ورزشگاه درخشان مهر صبا شهر دو تیم راه آهن تهران و خونه به خونه مازندران به مصاف یکدیگر رفتند که در پایان بابلی ها موفق شدند با تک گل روح الله باقری در دقیقه ۶۰ بازی برنده از زمین خارج شوند.

شاگردان دست نشان در طول ۹۰ دقیقه یک بازی هدفمند و اصولی را به نمایش گذاشتند و بارها تا آستانه فروپاشی دروازه حریف پیش رفتند تا بالاخره در دقیقه ۶۰ روح الله باقری پاس سعید صادقی را با یک ضربه چیپ زیبا به تنها گل این بازی تبدیل کرد.

خونه به خونه متحول شده دومین برد خود را با نادر دست نشان، مربی کار بلد تجربه می کند و با برد امروز امیدوار به هفته های آینده شد.

راه آهن نیز بالاخره پس از چند هفته، با دین محمدی طعم تلخ باخت را تجربه کرد تا کمی از شیرازه ی این تیم قدیمی کاسته شود.

خونه به خونه با ۳۸ امتیاز به دلیل تفاضل گل کم تر نسبت به نساجی در مکان هشتم جدول قرار دارد و راه آهن نیز با این باخت ۳۱ امتیازی باقی ماند و  در مکان دوازدهم جدول جا خشک کرد.

پاسخی بگذارید