تاریخ: ۷:۵۸ :: ۱۳۹۴/۰۵/۳۱
نام نویسنده: sobhan

مارک بارترا، مدافع بارسلونا عنوان کرد که تیمش با وجود فروش پدرو، توقف ناپذیرخواهد بود.   به گزارش “مازنداسپرت“،با حضور لیونل مسی، نیمار و سوارز در خط حمله، پدرو جایی برای خود در ترکیب بارسلونا نمی‌دید و به همین علت، از این تیم به چلسی پیوست. بارسا در سوپرکاپ اسپانیا، با شکست ۵-۱ جام را […]

مارک بارترا، مدافع بارسلونا عنوان کرد که تیمش با وجود فروش پدرو، توقف ناپذیرخواهد بود.

 

به گزارش “مازنداسپرت“،با حضور لیونل مسی، نیمار و سوارز در خط حمله، پدرو جایی برای خود در ترکیب بارسلونا نمی‌دید و به همین علت، از این تیم به چلسی پیوست. بارسا در سوپرکاپ اسپانیا، با شکست ۵-۱ جام را به اتلتیک بیلبائو باخت ولی بارترا معتقد است که جای خالی این بازیکنان حس نخواهد شد.

او گفت:” از دست دادن ژاوی و پدرو ما را ضعیف تر نکرده است. دلم برایشان خیلی تنگ می‌شود ولی تیمی مثل پدرو، بازیکنان خوبی از دست می‌دهد و بازیکنان خوبی جذب می‌کند. هنوز بازیکنان بومی خوبی در بارسا حضور دارند. نمی‌توان همه ی بازیکنان تیم پایه را به تیم اصلی منتقل کرد ولی با حضور بازیکنانی که از دیگر باشگاه‌ها اضافه شده اند، توقف ناپذیر شده ایم. بارسا خیلی خوش شانس است که بازیکنانش سریعا هماهنگ می‌شود و از اشتباهاتش درس می‌گیرد. به عنوان تیم خوب کار کردیم و به عنوان تیم، اشتباهاتی هم داشته ایم. باید از همه نظر پیشرفت کنیم.”

 

منبع:ورزش۳

 

پاسخی بگذارید