تاریخ: ۱۸:۳۲ :: ۱۳۹۵/۱۲/۰۲
نام نویسنده: آرمان رسول پور

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،   به نقل از روابط عمومی به پیشنهاد مدیر کل اداره ورزش و جوانان استان تهران، طی حکمی از سوی مجید کیهانی رییس فدراسیون، هدایت الله جمالی پور به عنوان سرپرست هیات دو و میدانی استان تهران منصوب شد. جمالی پور از قهرمانان پیشین دو و میدانی بوده و هم اکنون […]

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،   به نقل از روابط عمومی به پیشنهاد مدیر کل اداره ورزش و جوانان استان تهران، طی حکمی از سوی مجید کیهانی رییس فدراسیون، هدایت الله جمالی پور به عنوان سرپرست هیات دو و میدانی استان تهران منصوب شد.

جمالی پور از قهرمانان پیشین دو و میدانی بوده و هم اکنون فرماندار ویژه شهر ری و معاون استاندار تهران است.

در متن این حکم آمده است:

” جناب آقای هدایت الله جمالی پور
به استناد ماده ۷ آیین نامه هیات های ورزشی استان ها و به پیشنهاد مدیر کل محترم اداره ورزش و جوانان استان تهران، به موجب این ابلاغ از تاریخ ۱۳۹۵/۱۲/۱ به عنوان سرپرست هیات دو و میدانی این استان منصوب می شوید.
امید است با اتکال به نیروهای لایزال الهی و با هماهنگی ادراه کل ورزش و جوانان استان در انجام وظایف محوله موفق و موید بوده و نسبت به تهیه مقدمات برگزاری مجمع آن هیات حداکثر تا ۳ ماه آینده، اقدامات لازم را به عمل آورید.”

در پی این ابلاغ مجید کیهانی رییس فدراسیون از زحمات بی دریغ احمد گودرزی رییس پیشین هیات دو و میدانی استان تهران قدردانی به عمل آورد.

پاسخی بگذارید