تاریخ: ۱۸:۲۹ :: ۱۳۹۵/۱۲/۰۲
نام نویسنده: آرمان رسول پور

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،  فردا پرسپولیس در چارچوب مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا در گروه D به مصاف الهلال خواهد رفت.سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا به دیدار حساس پرسپولیس و الهلال نگاهی ویژه انداخت. در این مطلب آمده است: پرسپولیس فصل گذشته با حداقل امتیاز ممکن نسبت به استقلال خوزستان از قهرمانی در لیگ […]

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،  فردا پرسپولیس در چارچوب مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا در گروه D به مصاف الهلال خواهد رفت.سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا به دیدار حساس پرسپولیس و الهلال نگاهی ویژه انداخت.

در این مطلب آمده است:

پرسپولیس فصل گذشته با حداقل امتیاز ممکن نسبت به استقلال خوزستان از قهرمانی در لیگ ایران بازی ماند.این تیم در فصل جاری مدعی اصلی قهرمانی است و در شرایط بهتری نسبت به سال قرار دارد.

در نقطه مقابل الهلال که سابقه قهرمانی آسیا را در کارنامه دارد در شرایط خوبی از نظر آمادگی دارد و به همین دلیل دیدار دو تیم بازی جذابی و حساسی خواهد شد.

آخرین بار پرسپولیس ۲ سال قبل در لیگ قهرمانان مقابل نماینده عربستان درمرحله یک شانزدهم نهایی قرار گرفتند که با شکست قرمزها در مجموع ۲ بازی رفت و برگشت همراه شد.

پاسخی بگذارید