تاریخ: ۷:۵۲ :: ۱۳۹۴/۰۵/۳۱
نام نویسنده: sobhan

  شاگردان وحید شمسایی مقابل فرش‌آرا به پیروزی دست یافتند و یاسین پیشرو قم نیز به رده دوم جدول صعود کرد.     به گزارش “مازنداسپرت“، هفته ششم لیگ برتر فوتسال باشگاه‌های کشور از ساعت ۱۷ امروز در حالی با هفت دیدار پیگیری شد که در یکی از حساس‌ترین دیدارها تاسیسات دریایی با گل‌های وحید […]

 

شاگردان وحید شمسایی مقابل فرش‌آرا به پیروزی دست یافتند و یاسین پیشرو قم نیز به رده دوم جدول صعود کرد.

 

 

به گزارش “مازنداسپرت“، هفته ششم لیگ برتر فوتسال باشگاه‌های کشور از ساعت ۱۷ امروز در حالی با هفت دیدار پیگیری شد که در یکی از حساس‌ترین دیدارها تاسیسات دریایی با گل‌های وحید شمسایی(۲ بار)، علی اصغر حسن‌زاده و محمد کشاورز موفق شد با نتیجه ۴ بر ۳ دبیری تبریز را در خانه شکست داده و بدون شکست در این فصل با ۱۶ امتیاز به صدرنشینی‌اش ادامه دهد.

یاسین پیشرو قم هم در ادامه پیروزی‌های دو هفته اخیر خود در اهواز دست به کار بزرگی زد و ملی حفاری را با نتیجه ۳ بر یک شکست داد تا در روز شکست مس سونگون و میثاق تهران با ۱۲ امتیاز به رده دوم جدول صعود کند. علیرضا وفایی، محمدحسین کوهستانی و ناصر اطمینان گلزنان تیم قم بودند و احمد ملاعلی تک گل حفاری را به ثمر رساند.

گیتی‌پسند اصفهان نیز با درخشش مهدی جاوید و مهران عالی‌قدر که به ترتیب سه و دو گل برای تیمشان زدند توانست مس سونگون را ۵ بر ۳ شکست داده و جایگاه سوم جدول را از آن خود کند.

نتایج کامل دیدارهای هفته ششم لیگ برتر فوتسال کشور به صورت زیر است:
شهروند ساری ۲ – کاشی نیلو اصفهان ۱
فرش‌آرا مشهد ۳ – تاسیسات دریایی تهران ۴
آذرخش بندرعباس ۴ – فردوسی مشهد ۲
دبیری تبریز ۴ – میثاق تهران ۳
گیتی‌پسند اصفهان ۵ – مس سونگون ورزقان ۳
شرکت ملی حفاری اهواز ۱- یاسین پیشرو قم ۳
مقاومت البرز ۳ – شهید منصوری قرچک۳

 

منبع:ورزش۳

 

 

 

 

 

پاسخی بگذارید