تاریخ: ۵:۱۱ :: ۱۳۹۵/۱۲/۰۲
نام نویسنده: سیده روجا شجری

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،وحید شمسایی سرمربی تیم تاسیسات دریایی : سال ۹۵ سال خوبی نبود و همه کارهایی که باید انجام می‌دادیم انجام دادیم و این هم جزئی از زندگی است و به تجربه ما اضافه می‌شود. بعد از سه سال قهرمانی پشت سر هم و یک قهرمانی در آسیا فکر می‌کردم که […]

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،وحید شمسایی سرمربی تیم تاسیسات دریایی : سال ۹۵ سال خوبی نبود و همه کارهایی که باید انجام می‌دادیم انجام دادیم و این هم جزئی از زندگی است و به تجربه ما اضافه می‌شود.
بعد از سه سال قهرمانی پشت سر هم و یک قهرمانی در آسیا فکر می‌کردم که خیلی راحت تر می شود کار کرد ولی این تجربه ای شد برای آینده خودم و خودم مقصر تمام اتفاقات هستم و تا آخرش هم هستم و جواب می‌دهم. متاسفانه در بازی اخیر اشتباهات فردی زیادی داشتیم که منجر به شکست ما شد . از نظر من قهرمانی برای تیم ما تمام شده است ولی می جنگیم که یک رتبه خوبی در جدول کسب کنیم.

وی در خصوص رضایتش از بازیکنان تیم تاسیسات افزود: بعضی از بازیکنانم در لیگ امسال در حد و اندازه خودشان نبودند٬ اسم هم نمی آورم ولی این هم یک تجربه است چون فکر می کردم خیلی ها جای خیلی چیزها را پُر می‌کنند اما متاسفانه در حد و اندازه خودشان هم ظاهر نشدند ولی زحمتشان را کشیدند و من هم دست تک تک آنها را می‌بوسم.

شمسایی در خصوص مشکل سنگ سفیدی هم عنوان کرد: سنگ سفیدی شاگرد اول من است و من هم خیلی دوستش دارم او از روز اول باشگاهی‌اش پیش من بود و همیشه یکی از تاثیر گذارترین بازیکنان من بود متاسفانه در این چند سال اخیراز لحاظ فنی شرایط خوبی نداشت و برای آینده او نگران بودم. در این چند سالی که در لیگ حضور داشت عناوین بسیاری کسب کرد ولی من احساس کردم آینده او در خطر است و صلاح دیدم که این ۴ بازی او استراحت کند و برای تیم دعا کند امیدوارم تلنگری برای او باشد من هم هر کاری از دستم بر بیاید برایش انجام می‌دهم٬ رفاقتمان سر جایش است و کار هم سر جایش است.

سرمربی تیم تاسیسات در پایان خاطر نشان کرد: کنار گذاشتن سنگ سفیدی فقط به خاطر بحث فنی بوده و احساس کردم این باعث می‌شود آینده‌اش تضمین شود. خیلی به او فرصت دادیم ولی دیدیم او همان محمد رضای سابق نیست و امیدوارم او به خودش بیاید./فارس

پاسخی بگذارید