تاریخ: ۴:۵۸ :: ۱۳۹۵/۱۲/۰۲
نام نویسنده: سیده روجا شجری

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)، تیم فوتبال پرسپولیس فردا(سه شنبه) در اولین و مهمترین دیدار خود در لیگ قهرمانان آسیا به مصاف تیم فوتبال الهلال عربستان می رود. فهد المفرج، مدیر باشگاه الهلال عربستان پیش از این دیدار حساس گفت: الهلال با تمام قدرت آماده بازی با پرسپولیس در اولین بازی خود در مرحله […]

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)، تیم فوتبال پرسپولیس فردا(سه شنبه) در اولین و مهمترین دیدار خود در لیگ قهرمانان آسیا به مصاف تیم فوتبال الهلال عربستان می رود.

فهد المفرج، مدیر باشگاه الهلال عربستان پیش از این دیدار حساس گفت: الهلال با تمام قدرت آماده بازی با پرسپولیس در اولین بازی خود در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا است و به جز سالم الدوسری همه بازیکنان آماده این بازی مهم هستند.

وی افزود: پرونده رقابت‌ها در لیگ را بسته‌ایم و تنها به لیگ قهرمانان آسیا فکر می‌کنیم. بازی اول ما مقابل نماینده ایران بازی مهم و سختی است. پرسپولیس صدرنشین لیگ ایران و رقیب سرسختی است. امیدوارم با نتیجه خوبی از زمین بازی خارج شویم. کادر فنی بازی‌های زیادی از پرسپولیس را آنالیز کرده است و کاملا به سبک بازی و بازیکنان آن آشنا است.

دیدار پرسپولیس با الهلال فردا ساعت ۱۸:۳۰ در ورزشگاه سلطان قابوس مسقط برگزار می‌شود./فارس

پاسخی بگذارید