تاریخ: ۱۵:۵۶ :: ۱۳۹۵/۱۲/۰۱
نام نویسنده: علی احمدی
سعید ابراهیمی از وعده هایی که تحقق نمی یابد می گوید !

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،هفته دهم رقابت‌های لیگ برتر والیبال نشسته تیم بهزیستی مازندران پایانی بود برای مشخص شدن تکلیف قهرمانی ماراتن قهرمانانی که سالهاست نشان دادند که معلولیت محدودیت نیست و با شکست دادن ذوب آهن در اصفهان دو هفته مانده به پایان فصل و با نتیجه خیره کننده بدون باخت و تنها […]

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،هفته دهم رقابت‌های لیگ برتر والیبال نشسته تیم بهزیستی مازندران پایانی بود برای مشخص شدن تکلیف قهرمانی ماراتن قهرمانانی که سالهاست نشان دادند که معلولیت محدودیت نیست و با شکست دادن ذوب آهن در اصفهان دو هفته مانده به پایان فصل و با نتیجه خیره کننده بدون باخت و تنها واگذار کردن ۳ ست درکل فصل قهرمان این مسابقات شدند.

سعید ابراهیمی که به همراه رمضان صالحی از ارکان و قهرمانان پاراالمپیکی این تیم بودند و پایه گذار تشکیل تیم بهزیستی مازندران شدند از نامهربانی های وعده دهندگانی گفتند که تا امروز جامه عمل را به خود ندید.

سعید ابراهیمی گفت:قرار بود پس از مسابقات پاراالمپیک ۲۰۱۶ریو قهرمانان این رشته به استخدام اداره بهزیستی درآیند اما با وجود پیگیری های متعدد پاسخ قانع کننده ای دریافت نشد و سال هاست که ورزشکاران و قهرمانان این رشته با این وعده ها زندگی می کنند.

وی افزود:عمر قهرمانی و حرفه ای یک بازیکن محدود است و بازیکنی که تمام زندگی خود را برای ورزش قهرمانی گذاشته است و به سکوی افتخار هم رسیده باید برای دوران پس از قهرمانی او هم فکری شود که متاسفانه پس از گرفتن ۳تا۴ مدال از مسابقات پاراالمپیک و سپری شدن زمانی به اندازه ۱۲ تا ۱۶ سال هنوز ورزشکاران قهرمان والیبال نشسته امیدوار به محقق شدن وعده ها هستند.

دارنده ۳ مدال پارالمپیک گفت:امیدواریم بعد از قهرمانی در لیگ کشور از این ورزشکاران استقبال و تقدیر قابل قبولی صورت بگیرد تا مزد زحمت های خود را لمس کنند.

پاسخی بگذارید