تاریخ: ۱۵:۵۰ :: ۱۳۹۵/۱۲/۰۱
نام نویسنده: علی احمدی
امین منوچهری به تیم نساجی قائم شهر پیوست

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،امین منوچهری که سابقه حضور در تیم‌های استقلال، سپاهان و سایپا را در کارنامه دارد به نساجی قائمشهر پیوست تا در کنار محمد عباسزاده زوج خطرناک خط حمله را در میان تیم های لیگ دسته اولی تشکیل دهند. منوچهری صبح امروز با حضور در دفتر باشگاه و پس از صحبت […]

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،امین منوچهری که سابقه حضور در تیم‌های استقلال، سپاهان و سایپا را در کارنامه دارد به نساجی قائمشهر پیوست تا در کنار محمد عباسزاده زوج خطرناک خط حمله را در میان تیم های لیگ دسته اولی تشکیل دهند.

منوچهری صبح امروز با حضور در دفتر باشگاه و پس از صحبت با عبدالحمید رمضانی مدیرعامل باشگاه نساجی، قراردادش را با نساجی تا پایان فصل به ثبت رساند.

سید امین منوچهری متولد ۱۷ بهمن ۱۳۶۴ از کرج است و فوتبال حرفه‌ایش را در باشگاه سایپا آغاز کرد و پس از شش فصل بازی در باشگاه سایپا، به تیم استقلال تهران پیوست.

وی بعد از یک نیم فصل حضور ناموفق در استقلال از این تیم جدا و به نفت پیوست. در سال ۱۳۹۲ و با پایان لیگ دوازدهم که برای منوچهری در دو باشگاه دو نیم‌فصل متفاوت ساخته بود، این بازیکن به راه‌آهن پیوست و این بازیکن که در تیم پایین جدولی راه‌آهن خوش درخشیده بود با پایان نیم‌فصل لیگ پانزدهم قرارداد خود را با این باشگاه فسخ و به باشگاه سپاهان پیوست.

http://www.nassajifc.ir/images/%D8%A7%D9%85%DB%8C%D8%B1/photo_2017-02-19_01-00-02.jpg

پاسخی بگذارید