تاریخ: ۷:۱۱ :: ۱۳۹۴/۰۵/۳۱
نام نویسنده: sobhan

کارلوس ته‌وز، مهاجم آرژانتین عنوان کرد که اگر جای لیونل مسی بود، پس از انتقاداتی که از او شده، دیگر برای تیم ملی آرژانتین بازی نمی‌کرد. به گزارش مازند اسپرت: ستاره بارسلونا پس از فینال کوپا آمریکا، به شدت مورد انتقاد هواداران تیم ملی آرژانتین قرار گرفت. حال ته وز نیز عنوان کرد که اگر […]

کارلوس ته‌وز، مهاجم آرژانتین عنوان کرد که اگر جای لیونل مسی بود، پس از انتقاداتی که از او شده، دیگر برای تیم ملی آرژانتین بازی نمی‌کرد.

به گزارش مازند اسپرت: ستاره بارسلونا پس از فینال کوپا آمریکا، به شدت مورد انتقاد هواداران تیم ملی آرژانتین قرار گرفت. حال ته وز نیز عنوان کرد که اگر جای مسی بود، دیگر برای تیم ملی کشورش بازی نمی‌کرد.

او گفت:” اگر جای مسی بودم و این همه انتقاد می‌شنیدم، می‌گفتم که آرژانتین، برو به جهنم. او واقعا عاشق پیراهن آرژانتین است که برگشته است. می‌توان از بازیکنی که خوب بازی نکرده انتقاد کرد یا بازیکنی که آماده نبوده ولی نمی‌توان گفت که او تلاش نکرد یا ضعیف بود. به عنوان یک ژورنالیست، شما باید هر روز این پیام را بدهید.شما می‌توانید از یک بازیکن خوشتان بیاید یا بدتان بیاید، از او تعریف کنید یا انتقاد ولی نمی‌توانید یک بازیکن را اینطور بکشید.”

مسی رکوردهای متعددی با بارسلونا شکسته و جام‌های زیادی کسب کرده است.

منبع:ورزش سه

 

 

پاسخی بگذارید