تاریخ: ۱۴:۴۱ :: ۱۳۹۵/۱۲/۰۱
نام نویسنده: سیده روجا شجری

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،صمد مرفاوی در مورد اینکه آیا از تساوی مقابل سایپا راضی است، گفت: ما ابتدا دنبال سه امتیاز بودیم، ولی شرایطی بازی طوری بود که هر دو تیم بسته بازی می‌کردند و راحت به یکدیگر موقعیت گل نمی‌دادند. سایپا هم تیم خوبی است و نسبت به گذشته پیشرفت کرده است. […]

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،صمد مرفاوی در مورد اینکه آیا از تساوی مقابل سایپا راضی است، گفت: ما ابتدا دنبال سه امتیاز بودیم، ولی شرایطی بازی طوری بود که هر دو تیم بسته بازی می‌کردند و راحت به یکدیگر موقعیت گل نمی‌دادند. سایپا هم تیم خوبی است و نسبت به گذشته پیشرفت کرده است. همین یک امتیاز هم می‌تواند در آینده به ما کمک کند، آن هم در شرایطی که الان تیم‌ها خیلی سخت امتیاز از دست می‌دهند.

سرمربی تیم فوتبال صبای قم در مورد اینکه آیا تیمش از خطر سقوط دور شده است، ‌عنوان کرد: هنوز اتفاقی نیفتاده است و ما باید بیشتر تلاش کنیم. صبا از لحاظ فنی و شرایطی که در جدول دارد، باید وضعیت بهتری پیدا کند و به حاشیه امنیت برسد.

وی در پاسخ به این سؤال که امسال کدام تیم قهرمان لیگ خواهد شد، گفت: فکر می‌کنم پرسپولیس و استقلال برای قهرمانی شانس دارند و اگر تراکتورسازی اسیر اتفاقات اخیر نشود، این تیم هم می‌تواند مدعی باشد. این درست است که پرسپولیس فعلاً صدرنشین است، ولی من معتقدم استقلال و تراکتورسازی هم مثل پرسپولیس شانس قهرمانی دارند.

مرفاوی در خاتمه راجع به وضعیت روزبه چشمی گفت: او باانگیزه تمرین می‌کند و با شروع مجدد لیگ به ما کمک خواهد کرد./تسنیم

پاسخی بگذارید