تاریخ: ۱۴:۳۷ :: ۱۳۹۵/۱۲/۰۱
نام نویسنده: سیده روجا شجری

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،ایگور پراهیچ درباره دیدار تیمش مقابل ماشین‌سازی که با برتری ۲ بر صفر شاگردان علی دایی خاتمه انجامید، اظهار داشت: برد باارزشی را به دست آوردیم و توانستیم به جمع پنج تیم اول لیگ برگردیم. شرایط آب‌وهوایی در تبریز واقعاً سخت بود، اما خوشبختانه با سه امتیاز از آنجا برگشتیم. […]

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،ایگور پراهیچ درباره دیدار تیمش مقابل ماشین‌سازی که با برتری ۲ بر صفر شاگردان علی دایی خاتمه انجامید، اظهار داشت: برد باارزشی را به دست آوردیم و توانستیم به جمع پنج تیم اول لیگ برگردیم. شرایط آب‌وهوایی در تبریز واقعاً سخت بود، اما خوشبختانه با سه امتیاز از آنجا برگشتیم.

برای تیم خوشحالم
وی افزود: تیم ما شایسته بودن در بالای جدول است و دلیلش هم این است که فوتبال باکیفیتی ارائه می‌دهیم و از مربی بزرگی مثل علی دایی برخورداریم. بازیکنان نفت هم از کیفیت بالایی برخوردارند و متأسفانه در چند بازی بدشانسی‌های زیادی آوردیم که باعث شد در مقطعی به میانه‌های جدول سقوط کنیم. البته من خیلی خوشحالم که تیم دوباره اوج گرفته و تلاش می‌کنیم این روند ادامه پیدا کند.

پاس قاضی فوق‌العاده بود
پراهیچ در مورد گلزنی دوباره‌اش برای تیم نفت نیز تصریح کرد: در میانه زمین توپ را به بازیکن سمت چپم دادم و تصمیم گرفتم به خط حمله اضافه شوم. محمد قاضی مرا در محوطه جریمه ماشین‌سازی به خوبی دید و یک پاس فوق‌العاده برای من ارسال کرد و خوشبختانه ضربه‌ام به تور دروازه نشست. از اینکه دوباره برای نفت گلزنی کردم خیلی خوشحالم و رضایتم بیشتر از این است که تیمم دوباره به جمع تیم‌های بالای جدول برگشت.

نفت شایسته حمایت از مدیران است
مدافع کروات نفت با ابراز امیدواری از اینکه مسئولان باشگاه خواسته‌های آنها را برآورده سازند، گفت: تیم ما از بازیکنان و مربیان سطح بالایی برخوردار است و امیدوارم مدیران باشگاه هم در سطح آنها عمل کنند. واقعاً تیم ما شایسته حمایت است و مدیران نفت باید قدر تیم را دانسته و حمایت بیشتری از تیم داشته باشند.

همه برای دایی بازی می‌کنیم
پراهیچ در ادامه ضمن تقدیر از علی دایی تصریح کرد: حس خوبی در تیم نفت دارم وقتی با مربی بزرگی چون علی دایی کار می‌کنم. دایی تمام فشارهای را روی دوش خودش قرار می‌دهد و هیچ وقت اجازه نمی‌دهد بازیکنی فشاری را بابت مشکلات تیم احساس کند. او انرژی مثبتی به همه ما می‌دهد و به همین خاطر است که بازیکنان در زمین مسابقه نهایت تلاش خود را می‌کنند تا نتیجه لازمه را کسب کنیم. داشتن چنین مربی در تیم ما واقعاً نعمت بزرگی است.

نفت و پرسپولیس جام می‌گیرند
وی در پایان در پاسخ به این پرسش که «فکر می‌کنید در بین سه تیم بالای جدول در نهایت چه تیمی قهرمان لیگ خواهد شد؟»، عنوان کرد: ابتدا در مورد تیم خودمان بگویم که ما قطعاً قهرمان جام حذفی خواهیم شد و پرسپولیس هم قهرمان لیگ می‌شود. در این دو مورد کوچک‌ترین تردیدی ندارم و با تمام احترامی که برای تیم تراکتورسازی قائلم این تیم شانسی برای کسب جام در این فصل ندارد. استقلال هم تیم خوبی است، اما آنها خیلی دیر بیدار شدند./تسنیم

پاسخی بگذارید