تاریخ: ۱۴:۲۱ :: ۱۳۹۵/۱۲/۰۱
نام نویسنده: سیده روجا شجری

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)، به نقل از سایت رسمی باشگاه الاهلی امارات، ماجد حسن، بازیکن خط میانی تیم الاهلی امارات درباره رویارویی با شاگردان علیرضا منصوریان گفت: حضور قدرتمند  تیم الاهلی در رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا چالش جدیدی است و ما آماده مصاف با تیم استقلال تهران هستیم. از هواداران می‌خواهم قدرتمندتر از […]

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)، به نقل از سایت رسمی باشگاه الاهلی امارات، ماجد حسن، بازیکن خط میانی تیم الاهلی امارات درباره رویارویی با شاگردان علیرضا منصوریان گفت: حضور قدرتمند  تیم الاهلی در رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا چالش جدیدی است و ما آماده مصاف با تیم استقلال تهران هستیم. از هواداران می‌خواهم قدرتمندتر از همیشه در این بازی حساس بازیکنان الاهلی را مورد تشویق و حمایت خود قرار دهند.

حسن افزود: حضور و حمایت هواداران قدرت زیادی به تیم الاهلی جهت بازی برابر استقلال تهران می‌دهد. هر چند آنها همانند همیشه از ما حمایت خواهند کرد و امیدوارم بتوانیم برنده این بازی باشیم.

سالمین خمیس، مدافع تیم الاهلی در خصوص اولین بازی فصل جدید لیگ قهرمانان آسیا مقابل استقلال تهران گفت: بازیکنان الاهلی مصمم به حفظ نام و اعتبار این تیم هستند. تیمی که دو فصل قبل حضور قدرتمندی در لیگ قهرمانان آسیا داشت و مورد احترام تمام حریفان بود. ما از فردا راه جدیدی را در این رقابت‌ها پیش رو داریم و هواداران هم قطعا ۹۰ دقیقه از تیم الاهلی برابر استقلال حمایت خواهند کرد.

تیم‌های الاهلی امارات و استقلال تهران فردا (دوشنبه) در اولین بازی گروه A لیگ قهرمانان آسیا به مصاف هم می‌روند./تسنیم

پاسخی بگذارید