تاریخ: ۱۴:۱۶ :: ۱۳۹۵/۱۲/۰۱
نام نویسنده: سیده روجا شجری

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،، باشگاه الاهلی امارات با انتشار تبلیغی در سایت رسمی خود با عنوان تجربه جالب و جدید در ورزشگاه راشد از هوادارانش خواسته تا با پرداخت ۲۵۰۰ درهم در این طرح شرکت کنند. طرح درآمدزایی جدید باشگاه الاهلی امارات شامل امکانات ویژه‌ای برای هواداران جهت ملاقات با بازیکنان پیش از […]

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،، باشگاه الاهلی امارات با انتشار تبلیغی در سایت رسمی خود با عنوان تجربه جالب و جدید در ورزشگاه راشد از هوادارانش خواسته تا با پرداخت ۲۵۰۰ درهم در این طرح شرکت کنند.

طرح درآمدزایی جدید باشگاه الاهلی امارات شامل امکانات ویژه‌ای برای هواداران جهت ملاقات با بازیکنان پیش از آغاز هر بازی رسمی، حضور در بوفه مخصوص، صفحه نمایشگر اختصاصی، قرار گرفتن در بهترین قسمت ورزشگاه، دسترسی آسان به سرویس‌های بهداشتی و حضور ۵ نفره خانوادگی در اتاق‌های خصوصی برای افراد غیرسیگاری است. باشگاه اماراتی این طرح را منحصر به فرد و جالب معرفی کرده که هزینه ۲۵۰۰ درهمی برای هواداران به همراه خواهد داشت.

تیم های اماراتی در دو فصل اخیر با مشکلات مالی متعددی مواجه شدند و در این میان باشگاه الاهلی با توجه به شور هواداران خود برای تماشای بازی برابر استقلال از طرح جدید درآمدزایی خود رونمایی کرد.

تیم‌های الاهلی امارات و استقلال تهران فردا (دوشنبه) در چارچوب اولین هفته گروه A لیگ قهرمانان آسیا به مصاف هم می‌روند./تسنیم

پاسخی بگذارید