تاریخ: ۱۴:۱۳ :: ۱۳۹۵/۱۲/۰۱
نام نویسنده: سیده روجا شجری

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،، مهدی جاوید روز گذشته با نامه رضا لک، سرمربی گیتی‌پسند از حضور در دیدار روز سه‌شنبه این تیم مقابل دبیری منع شد. محمدحسین عراقی‌زاده در همین خصوص گفت: پس از شکست تیم مقابل مس سونگون، صحبت‌های فنی بین جاوید و لک مطرح شد اما شاید حرف‌های جاوید در رختکن […]

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،، مهدی جاوید روز گذشته با نامه رضا لک، سرمربی گیتی‌پسند از حضور در دیدار روز سه‌شنبه این تیم مقابل دبیری منع شد.

محمدحسین عراقی‌زاده در همین خصوص گفت: پس از شکست تیم مقابل مس سونگون، صحبت‌های فنی بین جاوید و لک مطرح شد اما شاید حرف‌های جاوید در رختکن در زمان درستی زده نشد. پس از آن، لک نامه‌ای به ما نوشت مبنی بر اینکه جاوید در لیست ما برای دیدار مقابل دبیری تبریز نیست و فعلاً در اختیار باشگاه باشد تا پس از بازگشت به اصفهان درباره او تصمیم بگیریم. بحث اخراج او مطرح نیست و جاوید مانند سایر بازیکنان و مربیان تیم از ابتدای فصل برای گیتی‌پسند زحمت کشیده است. همه ما در برد و باخت‌ها و نیز نتیجه تیم که با ۶ امتیاز اختلاف نسبت به تیم دوم، در صدر جدول قرار دارد، سهیم هستیم. بحث عادی پیش آمده که ان‌شاءالله حل خواهد شد.

وی در پاسخ به این پرسش که «آیا تصمیم سرمربی تیم برای کنار گذاشتن جاوید به خاطر عصبانی بودن و هیجان پس از دیدار مقابل مس سونگون نبوده است؟» اظهار داشت: تحرک‌هایی که در حین بازی ایجاد می‌شود، در همه بازی‌ها وجود دارد. در بازی مس سونگون و گیتی‌پسند، حساسیت‌های کاذبی به خاطر اصفهانی بودن افضل (سرمربی مس) ایجاد شده بود که مهم نبود. لک، کنار گذاشتن جاوید را پس از مسابقه به ما نگفت که احساسی باشد، بلکه ۲۴ ساعت بعد از بازی این نامه را به ما نوشت.

قائم‌مقام باشگاه گیتی‌پسند با بیان اینکه اکنون زمان بحث مباحث فنی و غیرفنی نیست، خاطرنشان کرد: جاوید از لحاظ فنی بازیکن خوبی است و ما منکر زحمات او برای باشگاه نیستیم، اما این زحمات باید در چارچوب مشخصی باشد و همه باید گوش به فرمان سرمربی باشند. باید اختلاف سلیقه‌ها را به پایان فصل موکول کنند و حالا زمان صحبت درباره اختلاف نظرها نیست.

وی درخصوص مصاحبه مهدی جاوید مبنی بر اینکه گفته بود دیگر برای گیتی‌پسند بازی نخواهم کرد،  با بیان اینکه جاوید هم مانند سایر بازیکنان از شکست گیتی‌پسند مقابل مس سونگون ناراحت بوده، گفت: او تا پایان فصل با باشگاه قرارداد دارد. همانطور که باشگاه به تعهدات خود نسبت به بازیکنان عمل کرده، بازیکنان نیز باید طبق قرارداد خود، در اختیار باشگاه باشند. فکر می‌کنم صحبت‌های جاوید از سر احساسات بوده است./تسنیم

پاسخی بگذارید