تاریخ: ۱۴:۱۰ :: ۱۳۹۵/۱۲/۰۱
نام نویسنده: سیده روجا شجری

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)، محمد خرمگاه در نشست خبری پیش از دیدار استقلال مقابل الاهلی امارات در نخستین بازی مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا گفت: شناخت کاملی از حریف داریم و می‌دانیم چه چیزی می‌خواهیم. تمام تلاش‌مان این است که فردا پیروز از میدان خارج شویم. وی افزود: سال گذشته همراه با تیم […]

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)، محمد خرمگاه در نشست خبری پیش از دیدار استقلال مقابل الاهلی امارات در نخستین بازی مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا گفت: شناخت کاملی از حریف داریم و می‌دانیم چه چیزی می‌خواهیم. تمام تلاش‌مان این است که فردا پیروز از میدان خارج شویم.

وی افزود: سال گذشته همراه با تیم نفت‌تهران رفت و برگشت مقابل الاهلی بازی و متاسفانه نتیجه را واگذار کردیم. به همین خاطر، می‌دانیم شاکله آنها همان تیم گذشته است و شناخت کافی از این تیم داریم. نوع حملات‌شان را می‌شناسیم و استقلال هم متفاوت از تیم نفت تهران است. امیدوارم خدا کمک کند تا با امتیاز به ایران برگردیم. ما برای برد به میدان می‌رویم.

خرمگاه در خصوص پیروزی‌های اخیر استقلال در لیگ برتر ایران گفت: در دیدارهای اخیر نسبت به ابتدای فصل به وحدت تاکتیکی خوبی رسیده‌ایم. شرایط بدنی و روحی ما خیلی خوب است و امیدوارم روند ۶ بازی گذشته‌مان را در بازی فردا هم ادامه دهیم.

مربی استقلال ادامه داد: با احترام به تیم حریف برای سه امتیاز به میدان خواهیم رفت. فوتبال قابل پیش‌بینی نیست و باید ببینیم در بازی رودررو با هر تیمی شرایط چگونه پیش خواهد رفت.

خرمگاه عنوان کرد: با احترام به التعاون و لوکوموتیو باید بگویم ما و الاهلی بهترین تیم‌های گروه هستیم. الاهلی تیم قابل احترامی است و از بازیکنان تاثیرگذاری سود می‌برد. فوتبال غیرقابل پیش‌بینی است اما ما و الاهلی شانس‌های صعود از این گروه هستیم.

به گزارش تسنیم علیرضا منصوریان روز گذشته به دلیل مشکل مالیاتی نتوانست همراه استقلال به امارات برود و به همین دلیل در نشست خبری غایب بود. قرار است او امروز به دبی برود./تسنیم

پاسخی بگذارید