تاریخ: ۶:۱۵ :: ۱۳۹۵/۱۲/۰۱
نام نویسنده: سیده روجا شجری

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)، برانکو ایوانکوویچ روز گذشته و بعد از پایان تمرین تیم فوتبال پرسپولیس در جمع خبرنگاران درباره شرایط تیمش در آستانه بازی با الهلال عربستان گفتگو کرد. وی در خصوص رویارویی با الهلال، گفت: ما در گروه مرگ قرار داریم و الهلال سخت ترین حریف ماست چرا که آنها بازیکنان […]

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)، برانکو ایوانکوویچ روز گذشته و بعد از پایان تمرین تیم فوتبال پرسپولیس در جمع خبرنگاران درباره شرایط تیمش در آستانه بازی با الهلال عربستان گفتگو کرد.

وی در خصوص رویارویی با الهلال، گفت: ما در گروه مرگ قرار داریم و الهلال سخت ترین حریف ماست چرا که آنها بازیکنان خوبی دارند و سالهاست در لیگ عربستان و لیگ قهرمانان مدعی هستند.

این صحبتهای برانکو در روزنامه «سبق » بازتاب داشته است. این روزنامه نوشت: «برانکو ایوانکوویچ مربی کُروات پرسپولیس نشان داد که از بازی با الهلال عربستان در لیگ قهرمانان آسیا که روز سه شنبه برگزار می شود، می ترسد. برانکو در یک نشست خبری با حضور خبرنگاران ایرانی اعلام کرد که الهلال رقیب اصلی تیمش در گروه سخت لیگ قهرمانان آسیا است که در آن الریان قطر و الوحده امارات هم حضور دارند. او تاکید کرد که از سختی های بازی با الهلال باخبر است.»

در ادامه به نقل از برانکو آمده است: «ما در لیگ برتر ایران دچار مشکلاتی شدیم ولی الان برای این بازی آماده هستیم.»

تیم فوتبال پرسپولیس روز سه شنبه این هفته در اولین دیدار خود در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا در مسقط عمان به مصاف الهلال می رود./مهر

پاسخی بگذارید