تاریخ: ۵:۵۰ :: ۱۳۹۵/۱۲/۰۱
نام نویسنده: سیده روجا شجری

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)، پیش از بازی شب گذشته (شنبه) تیم‌های فوتبال رئال مادرید و اسپانیول در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو، کهکشانی‌ها با هم‌تیمی قدیمی‌شان دیه‌گو لوپس که اکنون دروازه‌بان آبی‌و‌سفیدپوشان اسپانیول است، خوش و بش کردند. در میان آنها رونالدو اما گپ مفصل‌تری با دروازه‌بان سابق کهکشانی‌ها داشت که البته باعث شرمندگی او […]

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)، پیش از بازی شب گذشته (شنبه) تیم‌های فوتبال رئال مادرید و اسپانیول در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو، کهکشانی‌ها با هم‌تیمی قدیمی‌شان دیه‌گو لوپس که اکنون دروازه‌بان آبی‌و‌سفیدپوشان اسپانیول است، خوش و بش کردند.

در میان آنها رونالدو اما گپ مفصل‌تری با دروازه‌بان سابق کهکشانی‌ها داشت که البته باعث شرمندگی او شد. دو بازیکن در تونل رختکن‌ها با هم در حال صحبت بودند و مهاجم پرتغالی که متوجه تغییر چهره سنگربان پیشین میلان شده بود از او پرسید که آیا مو کاشته است.

رونالدو در حالی که دوربین‌های تلویزیونی در حال ضبط لحظه تجدید دیدار او با لوپس بودند، از دروازه‌بان اسپانیول پرسید:« جدی می‌گویی که ۳ هزار و ۶۰۰ تا مو کاشته‌ای؟»

درهمان لحظه آلوارو موراتا، مهاجم اسپانیایی رئالی مادرید به رونالدو اشاره کرد که دوربین‌های تلوزیونی روی او زوم کرده‌اند. رونالدو از شرمندگی صورت خودش را پوشاند هرچند لوپس این اتفاق را یک شوخی قلمداد کرد و با رونالدو خندید./تسنیم

پاسخی بگذارید