تاریخ: ۴:۵۶ :: ۱۳۹۵/۱۲/۰۱
نام نویسنده: سیده روجا شجری

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، محمدرضا داورزنی در نامه‌ای به مدیرعامل بانک ملی ایران درخواست کرد تعهدات مالی آن مجموعه در قبال باشگاه استقلال خوزستان  هر چه سریعتر پرداخت شود. در نامه معاون وزارت ورزش و جوانان آمده است: «برادر ارجمند جناب آقای مهندس حسین‌پور […]

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، محمدرضا داورزنی در نامه‌ای به مدیرعامل بانک ملی ایران درخواست کرد تعهدات مالی آن مجموعه در قبال باشگاه استقلال خوزستان  هر چه سریعتر پرداخت شود.

در نامه معاون وزارت ورزش و جوانان آمده است:

«برادر ارجمند جناب آقای مهندس حسین‌پور
مدیرعامل محترم عامل بانک ملی ایران
باسلام
احتراماً همانطور که استحضار دارید تیم فوتبال استقلال خوزستان  به نمایندگی از کشورمان می‌بایست در روز دوشنبه هفته جاری در هفته نخست لیگ قهرمانان آسیا شرکت نماید و با عنایت به قرارداد فی مابین آن بانک به عنوان حامی مالی باشگاه فوق و نیاز مبرم تامین هزینه های ضروری شرکت در رویداد مذکور مستدعی است دستور فرمایید با توجه به ضرورت حمایت و پشتیبانی از این تیم که مورد توجه جدی مردم شریف استان خوزستان  است نسبت به انجام تعهدات مربوطه اقدام عاجلی بعمل آید. قبلا از حسن توجه جنابعالی و دستور مساعدی که صادر خواهید فرمود سپاسگزارم. »

رونوشت این نامه در اختیار تاج رئیس فدراسیون فوتبال نیز قرار گرفته است تا نسبت به رفع مشکلات مالی باشگاه استقلال خوزستان  مساعدت های لازم و قانونی را به‌عمل آورد.

تیم فوتبال استقلال خوزستان  دوشنبه در اولین دیدار خود از مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا در مسقط عمان به مصاف الفتح عربستان می‌رود./تسنیم

پاسخی بگذارید