تاریخ: ۱۸:۲۶ :: ۱۳۹۵/۱۱/۳۰
نام نویسنده: علی احمدی
تیم ملی اسلالوم عازم مسابقات قهرمانی آسیا در تایلند شد

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)، تیم ملی اسلالوم در بخش بانوان و آقایان با حمایت سازمان منطقه آزاد کیش به منظور حضور در مسابقات قهرمانی آسیا عازم تایلند شد. مسابقات اسلالوم قهرمانی آسیا ۶ تا ۸ اسفندماه در شهر ناخن نایوک کشور تایلند برگزار می شود. تیم ملی اسلالوم کشورمان با ترکیب ۳ قایقران […]

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)، تیم ملی اسلالوم در بخش بانوان و آقایان با حمایت سازمان منطقه آزاد کیش به منظور حضور در مسابقات قهرمانی آسیا عازم تایلند شد.
مسابقات اسلالوم قهرمانی آسیا ۶ تا ۸ اسفندماه در شهر ناخن نایوک کشور تایلند برگزار می شود. تیم ملی اسلالوم کشورمان با ترکیب ۳ قایقران در بخش بانوان و ۸ قایقران در بخش آقایان به منظور حضور در این رقابت ها عازم تایلند شد. رضا خلیلی و ماهان ادریسی قایقرانان شایسته بابلسر و مسعود خدایاری مربی بابلسری تیم ملی به مسابقات قهرمانی آسیا در تایلند اعزام شدند.
سازمان منطقه آزاد کیش حامی قایقرانان کشورمان در این رقابت ها است.
کتایون اشرف در بخش بانوان، مسعود خدایاری، هیوا نسیمی و بردیا مهرجو در بخش آقایان کادر فنی تیم ملی را در این رقابت ها تشکیل می دهند.
رکسانا رازقیان، دنیا محمدی و فائزه روناسی در بخش بانوان و امیرمحمد فتاح پور، مهدی کریمی، همایون محمدپور، امیر رضانژاد، رضا خلیلی، دانیال خسروی، ماهان ادریسی و محمدمهدی کنارنگ در بخش آقایان قایقرانان اعزامی به مسابقات قهرمانی آسیا هستند.

 

مسعود خدایاری سرمربی شایسته بابلسری تیم ملی اسلالوم آقایان:بیش از مدال عملکرد خوب بچه ها اهمیت دارد

شمارش معکوس برای مسابقات قهرمانی آسیا اسلالوم آغاز شده و کمتر از یک هفته به شروع رقابت ها باقی مانده است. مسعود خدایاری سرمربی تیم ملی اسلالوم آقایان در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار مازند اسپرت، هدف از حضور در این رقابت ها را عملکرد مناسب و درخور شاگردانش می داند و در پاسخ به این سوال که در مسابقات آسیایی چه نتیجه ای می تواند او را راضی کند می گوید: فارغ از کسب نتیجه، کیفیت و عملکرد بچه ها در مسابقات برایم اهمیت دارد.
سرمربی تیم ملی اسلالوم در خصوص میزان آمادگی تیمش برای حضور در رقابت های قهرمانی آسیا گفت: رشته ما یک رشته رکوردی است و من شناخت خوبی از تیمم دارم و فقط این من را راضی می کند که بچه ها در همان سطحی که هستند ظاهر شوند.
مسعود خدایاری افزود: اگر ورزشکارم اول شود اما رکوردش از رکوردی که در تمرینات زده پایین تر باشد برای من به معنی شکست است.
وی سطح مسابقات را بسیار بالا دانست و تشریح کرد: در سال های اخیر کشورهای آسیایی در رشته اسلالوم پیشرفت های چشمگیری داشتند و توانستند در رقابت های جهانی و المپیک مدال کسب کنند و سطح این مسابقات قطعا بالاتر از آسیا خواهد بود.
خدایاری افزود: البته من از این سطح بالا خوشحالم، شرایط سخت باعث می شود بچه ها در آینده تلاش بیشتری برای رسیدن به سطوح بالاتر کنند. برای من پیشرفت اسلالوم ایران مهم است نه نتیجه در مسابقات سطح پایین.
وی امکانات را در اسلالوم بسیار مهم دانست و تصریح کرد: ایران شرایط طبیعی خوبی برای این رشته دارد و ما باید قدردان این موهبت الهی باشیم و با تجهیز پیست های طبیعی، شرایط تمرینی بهتری برای جوانان مستعد کشور آماده کنیم.
سرمربی تیم ملی اسلالوم آقایان بزرگسالان از شرایط اردو در چالوس اظهار رضایت و تصریح کرد: از آقایان کلهر، کیا، قاسمپور و سلطانی برای کمک هایی که در برگزاری این اردو کردند تشکر می کنم و امیدوارم در آینده باز هم بتوانیم در این محل اردو بزنیم و از شرایط خوب این شهرستان در جهت پیشرفت اسلالوم استفاده کنیم.
خدایاری در پایان تاکید کرد: امیدوارم شرایط مسابقات خوب باشد و بچه ها من و خودشان را سربلند کنند. این مسابقات محک بسیار خوبی برای تیم اسلالوم خواهد بود.

پاسخی بگذارید