تاریخ: ۱۳:۳۹ :: ۱۳۹۵/۱۱/۳۰
نام نویسنده: علی حسینی

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،محمدرضا داورزنی، معاون وزیر ورزش و جوانان و سرپرست فدراسیون والیبال در حاشیه رقابت های تور جهانی والیبال ساحلی میکاکاپ کیش درمورد برگزاری این دوره از مسابقات اظهار داشت: ابتدا باید از مسئولان جزیره کیش تشکر کنم که شرایط را برای برگزاری این مسابقات فراهم کردند. دومین دوره تور جهانی […]

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،محمدرضا داورزنی، معاون وزیر ورزش و جوانان و سرپرست فدراسیون والیبال در حاشیه رقابت های تور جهانی والیبال ساحلی میکاکاپ کیش درمورد برگزاری این دوره از مسابقات اظهار داشت: ابتدا باید از مسئولان جزیره کیش تشکر کنم که شرایط را برای برگزاری این مسابقات فراهم کردند. دومین دوره تور جهانی والیبال ساحلی در سطح سه ستاره برگزار شد و کیفیت بالایی هم داشت. تلاش می کنیم این مسابقات به ۴ ستاره هم برسد. از نظر مسئولان فدراسیون جهانی میزبانی ایران ایده آل بود و نمره قبولی گرفته است.

وی ادامه داد: بازی های ایران با ایتالیا و آلمان نشان می دهد که ما بسیار نزدیک به قدرت های جهان هستیم. بازی ها در سه ست خاتمه پیدا کرد و نشان می دهد که سطح بازیکنان ایرانی هم در حال پیشرفت است. باید به فکر برگزاری کمپ های مشترک با قدرت های دنیا باشیم و از دانش مربیان روز ساحلی استفاده کنیم تا با آمادگی بیشتری در مسابقات بین المللی حاضر شویم. استراتژی ما استفاده از بازیکنان جوان است و امیدوارم شرایط به گونه ای فراهم شود تا در سال های آینده در بازی فینال و قبل از فینال شاهد حضور نماینده های ایران باشیم.

معاون وزیر ورزش و جوانان خاطرنشان کرد: سرمربی برزیلی برای ساحلی هم مدنظر داریم، اما دنبال این هستیم که در ساحلی هم کسب سهمیه المپیک کنیم و از همین حالا سرمایه گذاری برای ساحلی را باید از حالا شروع کنیم.

سرپرست فدراسیون والیبال درخصوص برگزاری مسابقات تور جهانی به میزبانی ایران عنوان کرد: نظر خودم این است که بتوانیم در ساحل زیبای خزر هم مسابقه برگزار کنیم. با آنجلو، رئیس ساحلی فدراسیون جهانی صحبت کردم و پیشنهاد کردند که این مسابقات هر ۶ ماه یک بار باشد؛ یکی در جزیره کیش و دیگری در سواحل خزر.

وی افزود: نظر خودمان این است که با توجه به حضور علاقمندانی که در ایام عید در کیش هستند اگر بتوانیم مشکل هتل را حل کنیم در این ایام بازی ها را برگزار کنیم. احتمال اینکه تاریخ مسابقه نزدیک به ایام عید باشد هم هست. در ۶ ماه اول سال هم به دنبال برگزاری مسابقات در سواحل خزر هستیم تا هموطنان در آن منطقه هم از والیبال ساحلی لذت ببرند.

داورزنی درمورد اظهاراتش درباره فدراسیون ژیمناستیک، تصریح کرد: دوستان خبرنگار یک اشتباه فاحش انجام دادند؛ گزارشی را حسابرس فدراسیون ارائه کرد و من درخصوص آن نامه گفتم که این نامه بیشتر شبیه مصیبت نامه است تا گزارش مالی؛ که این صحبت ها انعکاس دیگری پیدا کرد که خوشایند نبود.

سرپرست فدراسیون والیبال درمورد زمان برگزاری اردوهای تیم ملی والیبال گفت: نظر کولاکوویچ این هست که تیم اصلی سه هفته بعد از لیگ برتر استراحت کند و به این ترتیب یا ۱۴ و یا ۱۹ فروردین ماه کار آغاز خواهد شد. رده امید و بازیکنانی که در پلی آف حضور ندارند زودتر کارشان را شروع خواهند کرد، اما با توجه به حضور سیچلو در رده امید سعی می کنیم اردوهای تیم امید را زودتر شروع کنیم تا در مسابقات آسیایی اردبیل کسب سهمیه جهانی کنیم، چراکه تنها تیم های اول و دوم به مسابقات جهانی می‌روند.

معاون وزیر ورزش درخصوص کسر امتیاز از تیم های باشگاهی فوتبال، تصریح کرد: نکته‌ای است که دوستان در فدراسیون فوتبال باید پاسخگو باشند. سیاست کلی وزارت ورزش این است که توجه جدی تری به مجموعه کارهای انجام شده داشته باشد و طبیعتاً برای ما هم خیلی مهم است، اما در حوزه باشگاه داری فدراسیون و خود باشگاه ها باید پاسخگو باشند. ما رصد می کنیم تا اگر کمکی می توانیم بکنیم انجام دهیم.

داورزنی با بیان اینکه موضع ما برای مدیران دو تابعیتی هنوز تغییر نکرده است، اظهار داشت: ما می گوییم طبق قانون باید همه چیز صورت بگیرد. ما ملزم به رعایت قانون هستیم. بعید می‌دانم در حال حاضر چنین موردی داشته باشیم، اما به صورت دقیق تر بررسی خواهیم کرد. این موضوع درخصوص بازنشسته‌ها هم صدق می‌کند.

وی با بیان اینکه ما ملزم به رعایت قانون هستیم، درخصوص شرایط مشحون، رئیس فدراسیون بسکتبال، گفت: در گذشته تصمیم گیری هایی انجام شده است. ما شرایط را ارزیابی می کنیم و هرجایی که نیاز به ورود ما باشد این کار را طبق مقررات خواهیم کرذ. فعلاً تصمیم جدیدی گرفته نشده است. اگر خلاف قانون اتفاقی افتاده باشد برخورد می کنیم، اما فعلاً به برخی بحث ها ورود نکرده ایم.

وی ادامه داد: امسال تنها انتخابات هندبال را داریم که ۱۷ اسفند برگزار خواهد شد. سال آینده هم ۱۶ انتخابات داریم که باید برگزار شود. برای هندبال ثبت نام مجددی صورت نخواهد گرفت. درمورد اینکه می گویند من به مهدوی نامه داده‌ام هم باید بگویم چنین موضوعی صحت ندارد. ما برای هیچکدام از نامزدها چنین کاری می‌کنیم.

داورزنی درمورد تعیین تکلیف مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: اجازه بدهید درمورد فوتبال در تهران باهم حرف بزنیم. اینجا والیبال ساحلی است و اگر سوالی دارید بپرسید تا پاسخگو باشم!/فارس

 

پاسخی بگذارید