رضا درویش در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در مورد تساوی بدون گل سایپا مقابل صبا،‌ گفت: با توجه به اینکه ۴ بازیکن اصلی‌مان را به دلیل مصدومیت و محرومیت در اختیار نداشتیم، بازی بدی ارائه نکردیم اما انتظار داشتم در این بازی خانگی پیروز شویم و به مساوی رضایت نمی‌دادیم. از این تساوی خانگی ناراضی هستم، فکر می‌کردم سه امتیاز این مسابقه متعلق به سایپاست. وی در مورد عملکرد مهاجم مونته‌نگروی سایپا گفت: او در ۲۰ دقیقه آخر مسابقه به میدان آمد، به هر حال با توجه به اینکه میانگین قدی مهاجمان ما کوتاه است قصد داشتیم از توپ‌های هوایی هم استفاده کنیم. مدیرعامل باشگاه سایپا در مورد تعطیلی لیگ و مسابقه با تراکتورسازی در هفته بیست و سوم، گفت: همه تیم‌ها خوب و آماده هستند و همه بازی‌ها سخت است البته دو هفته لیگ برتر تعطیل است و امیدوارم در این زمان بازیکنان مصدوم ما برای مسابقه آماده شوند تا تیم شرایط بهتری پیدا کند. امیدوارم که با بازگشت مصدومان انسجام تیمی‌مان را پیدا کنیم. درویش در مورد اینکه فصل آینده حسین فرکی سرمربی تیم سایپا خواهد بود یا گزینه دیگری برای سرمربی انتخاب خواهد شد، گفت: هنوز هیچ تصمیمی برای فصل آینده نگرفتیم ابتدا باید این فصل را به پایان برسانیم و پس از آن در مورد فصل آینده تصمیم‌گیری کنیم.

تاریخ: ۶:۱۰ :: ۱۳۹۵/۱۱/۳۰
نام نویسنده: سیده روجا شجری

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)، و به نقل از سایت باشگاه پرسپولیس،کاروان پرسپولیس که پیش از این قرار بود با کاروانی ۴۴ نفره راهی مسقط شود، این تعداد را به ۴۰ نفر کاهش داد. بر این اساس، کاروان پرسپولیس متشکل از ۱۹ بازیکن و ۲۱ همراه خواهد بود. همراهان تیم نیز شامل؛ مدیر تیم، […]

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)، و به نقل از سایت باشگاه پرسپولیس،کاروان پرسپولیس که پیش از این قرار بود با کاروانی ۴۴ نفره راهی مسقط شود، این تعداد را به ۴۰ نفر کاهش داد.

بر این اساس، کاروان پرسپولیس متشکل از ۱۹ بازیکن و ۲۱ همراه خواهد بود. همراهان تیم نیز شامل؛ مدیر تیم، سرمربی، اعضای کادر فنی، مدیر رسانه‌ای، گروه پزشکی، ماساژورها، تدارکات و پشتیبانی، تصویربردار و عکاس و … می‌شود.

گفتنی است، تیم فوتبال پرسپولیس عصر امروز شنبه، پس از انجام تمرین خود با پرواز مستقیم راهی مسقط خواهد شد. در همین ارتباط پندار خمارلو و محمد ترکاشوند برای آخرین هماهنگی‌ها به منظور ورود تیم و پیگیری سایر موارد چون برگزاری مسابقه پیش از تیم و بامداد امروز راهی عمان شدند./فارس

پاسخی بگذارید