تاریخ: ۵:۵۳ :: ۱۳۹۵/۱۱/۳۰
نام نویسنده: سیده روجا شجری

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،سیدمحمدرضا حسینی در مورد شکست تیمش مقابل استقلال در ورزشگاه فولادشهر : ما بازی خوبی انجام دادیم، اما متأسفانه از فرصت‌ها استفاده نکردیم. مشکل ما همین است و در هر مسابقه حریفان از موقعیت‌های کم‌شان استفاده می‌کنند و به پیروزی می‌رسند. البته این شرایط پایدار نمی‌ماند و تیمی که موقعیت […]

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،سیدمحمدرضا حسینی در مورد شکست تیمش مقابل استقلال در ورزشگاه فولادشهر : ما بازی خوبی انجام دادیم، اما متأسفانه از فرصت‌ها استفاده نکردیم. مشکل ما همین است و در هر مسابقه حریفان از موقعیت‌های کم‌شان استفاده می‌کنند و به پیروزی می‌رسند. البته این شرایط پایدار نمی‌ماند و تیمی که موقعیت گل ایجاد می‌کند، قطعاً نتیجه‌اش را خواهد گرفت.

وی در ادامه افزود: فرصت‌های ما در بازی برابر استقلال بیشتر بود و مالکیت توپ و میدان را در اختیار داشتیم. استقلال در این مسابقه فقط دفاع می‌کرد و از معدود فرصت‌هایش نهایت استفاده را برد.

هافبک تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان خاطر نشان کرد: این درست است که در این چند هفته نتایج خوبی نگرفتیم، اما می‌دانیم چطور باید از بحران خارج شویم.

حسینی راجع به تقابل تیمش با العین امارات در لیگ قهرمانان آسیا، اظهار داشت: این بازی‌ها شرایط خاص خودش را دارد و بازیکنان ما قطعاً انگیزه زیادی دارند تا این تورنمنت را خوب شروع کنیم. من امیدوارم که در امارات نتیجه بگیریم و با امتیاز به ایران برگردیم./تسنیم

پاسخی بگذارید