تاریخ: ۴:۵۲ :: ۱۳۹۵/۱۱/۳۰
نام نویسنده: سیده روجا شجری

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،، روز چهارشنبه باشگاه نساجی مازندران اعلام کرد محمد عباس‌زاده و هانی اسماعیلی به خاطر درگیری لفظی با دو نفر از اعضای کادر فنی تیم خود پس از شکست مقابل خیبر و استفاده از الفاظ زشت علیه باشگاه بزرگ نساجی، در اختیار باشگاه قرار گرفتند. عباس‌زاده در گفت‌وگو با خبرنگار […]

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،، روز چهارشنبه باشگاه نساجی مازندران اعلام کرد محمد عباس‌زاده و هانی اسماعیلی به خاطر درگیری لفظی با دو نفر از اعضای کادر فنی تیم خود پس از شکست مقابل خیبر و استفاده از الفاظ زشت علیه باشگاه بزرگ نساجی، در اختیار باشگاه قرار گرفتند.

عباس‌زاده در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران تسنیم «پویا»، در این خصوص اظهار داشت:  من به هیچ وجه توهین نکردم و می‌خواهند مرا بی‌جهت به حاشیه ببرند. بحث کوچکی شد که خیلی زود هم به پایان رسید. من کار خودم را می‌کنم و تا الان آقای گل هم هستم و نیازی به این بحث‌ها ندارم. پنجشنبه شب جلسه‌ای برگزار شد که صحبت کردیم و همه چیز حل شد.

وی با بیان اینکه برخی‌ها دنبال این هستند که او را خراب کنند، افزود: ۳،۲ نفر از باشگاه نساجی هستند که می‌خواهند ما را خراب کنند. این افراد به ظاهر دوست هستند اما از پشت خنجر می‌زنند. آنها دارند تیم را نابود می‌کنند اما من کاری به کار کسی ندارم. انتهای فصل است و باید هم من را به حاشیه ببرند.

مهاجم نساجی در پاسخ به این پرسش که «چرا نساجی چند هفته‌ای است که نتایج خوبی کسب نمی‌کند؟» گفت: هر صحبتی کنم به من انگ می‌زنند و ترجیح می‌دهم در این باره حرفی نزنم. فوتبال برد و باخت دارد. نساجی نتایج خوبی می‌گرفت و نباید به این تیم دست می‌زدند، اما مربی را تغییر دادند و خودشان باعث شدند تیم‌ این نتایج را کسب کنند.

عباس‌زاده درباره گلزنی‌های خود در لیگ دسته اول و اینکه با ۱۸ گل، در صدر جدول گلزنان قرار دارد، تصریح کرد: قبلاً هم گفته بودم می‌خواهم به خاطر هادی نوروزی، امسال ۲۴ گل بزنم و تمام تلاشم را می‌کنم که به آن برسم.

وی در خصوص دربی ۸۴ و شکست پرسپولیس مقابل حریف خود خاطرنشان کرد: دربی بازی حساسی است که نمی‌توان نتیجه آن را پیش‌بینی کرد. پرسپولیس امسال یکی از بهترین تیم‌های ایران است. استقلال هم مقابل السد خیلی خوب بازی کرد و بازیکنان این تیم برای دربی انگیزه زیادی داشتند. فکر نمی‌کنم تیم برانکو افت کند چون تیمش از همه لحاظ عالی است. امیدوارم پرسپولیس در انتهای فصل قهرمان شود./تسنیم

پاسخی بگذارید