تاریخ: ۱۴:۰۹ :: ۱۳۹۵/۱۱/۲۹
نام نویسنده: سیده روجا شجری

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،، «ریچ بندر» روز جمعه بعد از راهیابی تیم کشتی آمریکا  به فینال جام جهانی کشتی آزاد در کرمانشاه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در مذاکرات با فدراسیون کشتی ایران موفق بودیم و توانستیم در جام جهانی کشتی آزاد در کرمانشاه حضور داشته باشیم. وی بیان داشت:  این شانزدهمین بار است […]

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،، «ریچ بندر» روز جمعه بعد از راهیابی تیم کشتی آمریکا  به فینال جام جهانی کشتی آزاد در کرمانشاه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در مذاکرات با فدراسیون کشتی ایران موفق بودیم و توانستیم در جام جهانی کشتی آزاد در کرمانشاه حضور داشته باشیم.

وی بیان داشت:  این شانزدهمین بار است که به ایران  آمده‌ایم و همچنین ایرانیان نیز شانزده بار به آمریکا آمده‌اند. امروز تجربه خوبی داشتم و هرگز احساس خطر نکردم. ضمن اینکه با استقبال خوب تماشاگران ایرانی مواجه شدیم.

مدیراجرایی فدراسیون کشتی آمریکا اظهار داشت: اتحادیه جهانی قدم‌های مهمی در راستای درک و فهم قوانین کشتی از سوی تماشاگران برداشته است و تغییرات صورت گرفته در قوانین کشتی، جزیی است در راستای بهتر ساختن این ورزش . برای مبارزه با استفاده از مواد نیروزا در کشتی از هیچ اقدامی کوتاهی نمی کنیم.

در همین رابطه بیل زادیک سرمربی تیم ملی کشتی آزاد آمریکا نیز گفت:  ایران همیشه از نظر تکنیک در کشتی، اول است و جایگاه خوبی در جهان دارد.

وی ادامه داد: ایران تیم بسیار قوی ای دارد و پیکار با ایران بسیار دشوار خواهد بود. تمام کشتی گیران ایرانی، خوب و عالی هستند ولی یزدانی بهترین آنهاست.

زادیک یادآور شد: تغییرات صورت گرفته در ابعاد مختلف کشتی به ویژه کشتی آزاد، مثبت است و این ورزش را هیجان انگیزتر می کند./مهر

پاسخی بگذارید