تاریخ: ۱۴:۰۶ :: ۱۳۹۵/۱۱/۲۹
نام نویسنده: سیده روجا شجری

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،، هفته بیست و دوم رقابت‌های لیگ برتر با انجام تنها دو بازی بعد از ظهر امروز جمعه پیگیری شد که طی این دو دیدار سایپا در خانه مقابل صبا با تساوی بدون گل متوقف شد و تیم پدیده موفق شد در آبادان با نتیجه پر گل سه بر صفر […]

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،، هفته بیست و دوم رقابت‌های لیگ برتر با انجام تنها دو بازی بعد از ظهر امروز جمعه پیگیری شد که طی این دو دیدار سایپا در خانه مقابل صبا با تساوی بدون گل متوقف شد و تیم پدیده موفق شد در آبادان با نتیجه پر گل سه بر صفر بر میزبان خود غلبه کند.

تیم صبا در ادامه کسب نتایج خوبش در نیم فصل دوم، این هفته مقابل تیم سایپا در ورزشگاه پاس قوامین تهران قرار گرفت که این دیدار در نهایت با نتیجه تساوی بدون گل خاتمه رسید تا نبرد صمد مرفاوی با حسین فرکی برنده نداشته باشد.

در آبادان تیم پدیده مقابل تیم صنعت نفتی قرار گرفت که فیروز کریمی عهده دار هدایت آن است. در این بازی تیم پدیده ابتدا توسط اکبر ایمانی در دقیقه ۲۶ پدیده را پیش انداخت. ۱۰ دقیقه بعد حمزه خذیراوی از روی نقطه پنالتی فاصله را به دو گل افزایش داد.

در نیمه دوم نیز اکبر ایمانی یکبار دیگر و اینبار در دقیقه ۶۵ برای پدیده گل زنی کرد تا پدیده در این هفته با مغلوب کردن پر گل صنعت نفت در خانه خودش دست به کار بزرگی زده باشد./مهر

پاسخی بگذارید