تاریخ: ۱۳:۴۷ :: ۱۳۹۵/۱۱/۲۹
نام نویسنده: سیده روجا شجری

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،دانیال ماهینی  درمورد مصدومیتی که در بازی با پیکان دچارش شد، گفت: ضربه‌ای که به سرم خورد محکم بود و در یک لحظه چشمانم سیاهی رفت و دیگر چیزی نفهمیدم. خدا رحم کرد که اتفاق ناگواری برای من رخ نداد. بعد از بازی هم سی‌تی‌اسکن گرفتم و مشخص شد مشکلم […]

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،دانیال ماهینی  درمورد مصدومیتی که در بازی با پیکان دچارش شد، گفت: ضربه‌ای که به سرم خورد محکم بود و در یک لحظه چشمانم سیاهی رفت و دیگر چیزی نفهمیدم. خدا رحم کرد که اتفاق ناگواری برای من رخ نداد. بعد از بازی هم سی‌تی‌اسکن گرفتم و مشخص شد مشکلم جدی نیست. با این شرایط می‌توانم در بازی بعدی به میدان بروم.

وی با ابراز تأسف از شکست تیمش مقابل پیکان تأکید کرد: ما با دو گل جلو افتادیم، اما در نیمه دوم همه چیز تغییر کرد. طبیعتاً وقتی در نیمه دوم آن‌طور بازی کردیم، انتظار می‌رفت که نتیجه را واگذار کنیم. باخت تلخی بود، ولی امیدوارم در بازی‌های آینده آن‌ را جبران کنیم.

ماهینی در خصوص بحران مالی استقلال خوزستان گفت: ما نماینده ایران در آسیا هستیم و نمی‌دانم با این وضعیت چگونه می‌خواهیم در این مسابقات شرکت کنیم. تا آخرین لحظه هم مشخص نبود که بالاخره می‌خواهیم به عمان سفر کنیم یا خیر و این در حالی است که پرواز ما هم سه ساعت تأخیر داشت.

وی تاکید کرد: امکانات مالی حریفان ما با استقلال خوزستان قابل قیاس نیست و این شرایط واقعاً برای بازیکنان آزاردهنده است. در این مدت فقط استاندار خوزستان به فکر تیم ما بود و دیگران هیچ کمکی به استقلال خوزستان نکردند. آیا قهرمان ایران باید به این روز بیفتد؟ واقعاً این اتفاقات تأسف‌آور است و ما فقط در این مدت وعده و وعید شنیدیم.

ماهینی در مورد تقابل تیمش با الفتح عربستان گفت: همیشه اولین بازی در هر تورنمنتی مهم است. باید نمایش خوبی مقابل الفتح داشته باشیم. بازیکنان هم با وجود این همه مشکل، برای آسیا خیلی انگیزه دارند. امیدوارم در عمان نتیجه خوبی بگیریم./تسنیم

پاسخی بگذارید