تاریخ: ۱۳:۳۶ :: ۱۳۹۵/۱۱/۲۹
نام نویسنده: سیده روجا شجری

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،، تیم‌های سایپا و صبای قم از ساعت ۱۶ امروز (جمعه) در ورزشگاه پاس قوامین تهران به مصاف هم رفتند که حاشیه‌های این دیدار به شرح زیر است: * حدود ۱۰۰ هوادار تیم سایپا در ورزشگاه حضور دارند. حدود ۵۰ هوادار تیم صبا نیز در ورزشگاه به تشویق تیم خود […]

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،، تیم‌های سایپا و صبای قم از ساعت ۱۶ امروز (جمعه) در ورزشگاه پاس قوامین تهران به مصاف هم رفتند که حاشیه‌های این دیدار به شرح زیر است:

* حدود ۱۰۰ هوادار تیم سایپا در ورزشگاه حضور دارند. حدود ۵۰ هوادار تیم صبا نیز در ورزشگاه به تشویق تیم خود می‌پردازند. هواداران صبا، بنری در دست دارند که تصاویر بازیکنان صبا روی آن بود.

* تیم سایپا برای اولین بار با پیراهن سوم خود یعنی پیراهن سورمه‌ای رنگ به دیدار تیم صبا آمده است.

* حامد لک، ایوب کلانتری و سعید لطفی بازیکنان سایپا به سمت نیمکت تیم صبا رفتند و با نیمکت‌نشینان این تیم خوش‌وبش کردند. سیدامید نظامی‌پور و مهرداد بایرامی هم از صبا به سمت کادر فنی تیم سایپا رفتند.

* در یک صحنه که محمدرضا فغانی داور این مسابقه به میثم مجیدی مدافع صبا تذکر جدی داد، مجیدی از داور عذرخواهی کرد تا کارت زرد دریافت نکند.

* روزبه چشمی بازیکن صبا و نیز مدیران عامل دو باشگاه در جایگاه ویژه، این مسابقه را تماشا می‌کنند.

* کودکان خردسال که در ابتدای مسابقه بازیکنان را همراهی می‌کردند، با لباس نامناسب و تی‌شرت آستین‌کوتاه به زمین آمدند. آنها به شدت احساس سرمای می‌کردند./تسنیم

پاسخی بگذارید