تاریخ: ۹:۰۱ :: ۱۳۹۵/۱۱/۲۹
نام نویسنده: علی احمدی
برتری پرگل استقلالی های ساروی در داربی مازندرانی لیگ برتر کشور + حواشی

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)، هفته هشتم از دور برگشت لیگ برتر فوتسال زنان کشور صبح روز جمعه ۲۹ بهمن در شهر های مختلف کشور برگزار شد و در این هفته از رقابت ها دو تیم مازندرانی استقلال ساری و بازرگانی امیر نوشهر در دربی حساس مازنی به مصاف هم رفتند. این دیدار که […]

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)، هفته هشتم از دور برگشت لیگ برتر فوتسال زنان کشور صبح روز جمعه ۲۹ بهمن در شهر های مختلف کشور برگزار شد و در این هفته از رقابت ها دو تیم مازندرانی استقلال ساری و بازرگانی امیر نوشهر در دربی حساس مازنی به مصاف هم رفتند.

این دیدار که ساعت ۱۱:۳۰ در سالن سید رسول حسینی برگزار شد با استقبال خوب هواداران دو تیم همراه بود و تماشاگران زیادی در این دیدار حاضر شدند تا از نزدیک شاهد برگزاری دربی مازندرانی باشند.

استقلال ساری با انگیزه که با بیست امتیاز در رده نهم جدول قرار داشت در برابر تیم خوب بازرگانی نوشهری قرار گرفته بود که با پانزده امتیاز در رده دهم جدول قرار داشت.

دو تیم که در دیدار رفت در نوشهر و در دیداری پرحاشیه به تساوی یک یک دست یافته بودند اینبار در بازی برگشت این استقلالی های ساروی بودند که با حساب ۵ بر ۲ حریف نوشهری خود را شکست دادند.

نوشهری ها نیمه اول این دیدار را بسیار عالی آغاز کردند با ارائه بازی ای زیبا و تماشایی موقعیت های خوبی را خلق کردند تا اینکه در نهایت موفق شدند با یک گل نسیم نوازنده نیمه اول این دیدار را به نفع خود به پایان برسانند.

اما در نیمه دوم این استقلالی های ساروی بودند که توپ و میدان را در اختیار گرفتند.گل زودهنگامی که مهناز علیزاده از روی نقطه پنالتی به ثمر رساند سبب شد تا استقلالی ها با روحیه نیمه دوم را آغاز کنند و در ادامه موفق شدند توسط فاطمه متولی گل دوم را نیز به ثمر برسانند و از میهمان خود پیش بیافتند.

به حاشیه کشیده شدن بازی در ادامه سبب شد تا درگیری های زیادی را در زمین داشته باشیم و ماحصل آن اخراج مهناز علیزاده بازیکن و رعنا محمدی سرپرست استقلال ساری از زمین بود تا استقلالی ها با ۲ اخراجی به کار خود ادامه بدهند.استقلالی ها که سرمربی خود را درون دروازه میدیدند ، حالا بدون حضور کسی روی نیمکت باید تیم خود را در ادامه پیش می بردند .

در همین بین حملات نوشهری ها و فشار بی امان آنها بالاخره جواب داد و فشار این تیم سبب شد تا فاطمه متولی ستاره استقلالی ها به اشتباه دروازه خودشان را باز کند تا نتیجه بازی ۲ بر ۲ مساوی شود.

اما این شوک ها قدرت هجومی استقلالی های ساروی را نگرفت تا اینکه این تیم باز هم موفق به گلزنی شد .فریبا میرزاجانی موفق شد از حاشیه های بوجود آمده استفاده کند و در یک رفت و برگشت گل سوم استقلالی ها را به ثمر رساند تا شاگردان رودگر در نیمه دوم اسیر تیم هجومی استقلال شده باشند.

این دیدار جذاب و تماشایی باز هم گل داشت و حملات استقلالی های ساروی که در نیمه دوم متحول شده بودند باز هم جواب داد و اینبار هم ستاره استقلالی ها یعنی فاطمه متولی موفق شد گل چهارم آبی پوشان را به ثمر برساند تا استقلالی ها با نتیجه ۴ بر ۲ از حریف نوشهری خود پیش بیافتند.

استقلالی ها که کاملا توپ و میدان را در اختیار گرفته بودند روی شوت محکم فاطمه جانعلی پور از درون دروازه موفق شدند گل پنجم خودشان را نیز به دست بیاورند تا این دیدار در نهایت با نتیجه ۵ بر ۲ به سود استقلالی های ساروی به پایان برسد .

علی رغم برتری استقلالی های ساروی نمیشود از نمایش خوب شاگردان نرگس رودگر گر گذشت. این تیم نیز در نیمه اول و دقایقی از نیمه دوم را با عملکردی خوب پشت سر گذاشت ، اما روز خوب آبی پوشان ساروی نگذاشت تا شاگردان رودگر در تیم بازرگانی امیر نوشهر، امروز نتیجه دلخواه خود را بدست بیاورند.

گفتنیست در پایان بازی بازیکنان با غیرت بازرگانی امیر نوشهر با اشک زمین بازی را ترک کردند  و آن سوی میدان استقلالی های ساروی جشن و پایکوبی به راه انداخته بودند.

اسامی تیم میزبان استقلال ساری :

فاطمه جانعلی پور -مهناز علیزاده – ستاره محمدی – راحله جباری – فاطمه متولی – فریبا میرزاجانی – رویامتقی – زینب ذبیحی – الناز عبدالهی – فائزه میرسلیمی – صغری طالبی

سرپرست : رعنا محمدی

سرمربی : فاطمه جانعلی پور

 

اسم تیم میهمان بازرگانی امیر نوشهر :

آذر موسوی – معصومه یوسف پور – گلاره جلیلان – نسیم نوازنده – نسرین قمی – بنفشه صبوری – هدی چورن نژاد – مطهره مصطفایی – الهام خزائی

سرپرست : مینا بردبار

سرمربی : نرگس رودگر

 

نویسنده مطلب : سیده روجا شجری

پاسخی بگذارید